Podrobný program 32. ročníku festivalu „TANEC PRAHA”

Kam se vypravíte na festivalová představení v červnu 2020?

HLAVNÍ PROGRAM PRAHA

Ne  07/06 17.00 I Královská obora – Stromovka (Zelený rybník) / VEN.ku TANCI I Dance Happening I Family Friendly
Pina Bausch Foundation (DE): The-NELKEN-Line

 

Po + Út + St | 08 + 09 + 10 /06 | 19.00 | PONEC / TP koprodukce | Family Friendly (premiéra)

tYhle / Florent Golfier (CZ/FR): Zápas s jazykem

Út I 16/06 I 18.00, 19.00 I PONEC / Family Friendly
Věra Ondrašíková (CZ): GUIDEd tour

 

So + Ne | 20 + 21 /06 | Žižkov | okolí PONCE / VEN.ku TANCI I Family Friendly (premiéra)
Plíce Žižkova

St  + Čt I 25 + 26/06 I 19.00 I NG / Veletržní palác I Dance Happening I VEN.ku TANCI I Family Friendly
Temporary Collective (CZ): DUETY

 

DOPROVODNÝ PROGRAM PRAHA

Po + Út + St | 08 + 09 + 10/06, 16/06 I PONEC
Výstava Zápas s Jazykem

 

Po + St I 08 + 10/06 I po představení I PONEC
After Talk s Florentem Golfierem
Moderuje: Ian Mikyska
Tlumočí: Katka Vorlická

St I 10 + 17 + 24/06 I 18.30 I Park Vítkov / VEN.ku TANCI
Open Air Lekce Contemporary Dance pro veřejnost

 

St I 24/06 I 15:00 – 18.00 I PONEC nebo OPEN AIR

Ukázková hodina Dětského studia divadla PONEC (pro rodiče a veřejnost)


Čt 25/06 I TP online
Aerowaves Frameworks – nově vytvořené produkce evropských umělců vybraných letos pro Aerowaves Twenty20 (Dance NEWs) včetně Markéty Stránské za ČR

a další aktivity pro odbornou taneční veřejnost v rámci EU projektů Dancing MuseumsEuropean Dancehouse NetworkBe SpectACTive aj.

TANEC PRAHA 2020 V REGIONECH

BRNO

Pá | 12/06 | 20.00 | Industra
Tereza Hradilková, Floex a kol. (CZ): Nepřestávej

St | 18/06 | 20.00 | Buranteatr – Malá scéna I TP koprodukce
tYhle / Florent Golfier (CZ/FR): Zápas s jazykem

Ne | 14/06 | 15.30 | TJ Sokol Brno / OPEN AIR | Family Friendly               
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

BROUMOV

Po | 22/06 | 17.00 | Klášterní zahrada / OPEN AIR | Family Friendly          
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

ČESKÉ BUDĚJOVICE

Út | 09/06 | 21.00 | Piaristické náměstí
Sabina Bočková, Johana Pocková (CZ): Jáma lvová

CHOCEŇ

Čt | 11/06 | 20.30 | Nádvoří zámku / OPEN AIR
Sabina Bočková, Johana Pocková (CZ): Jáma lvová

Čt | 18/06 | 17.00 | Nádvoří zámku / OPEN AIR | Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

JIHLAVA

St | 10/06 | 18.00 | Park Gustava Mahlera / OPEN AIR | Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

Čt | 18/06 | 19.30 | DIOD
BOD.Y (SK): ADRENA AXIS

KARLOVY VARY

Út | 24/06 | 17.00 | Smetanovy sady / OPEN AIR | Family Friendly
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

KLADRUBY

So | 20/06 | 19.00 | Klášterní zahrada / OPEN AIR | Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

LIBEREC

Po | 22/06 | 19.00 | Kino Varšava
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

MALOVICE

So | 13/06 | 16.00 | Švestkový Dvůr / OPEN AIR I Family Friendly
Mirka Eliášová (CZ): Svět z papíru

So | 27/06 | 16.00 | Švestkový Dvůr / OPEN AIR I Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

MANĚTÍN

Pá | 05/06 | 19.00 | Plovárna / OPEN AIR I Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

So | 06/06 | 14.00 – 15.30 | Plovárna / OPEN AIR I Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): pohybový workshop

OLOMOUC

Út | 09/06 | 21.00 | Korunní pevnůstka
Cécile Da Costa (CZ/FR): Roselyne

Čt | 16/06 | 19.00 | Divadlo na cucky / TP koprodukce
tYhle / Florent Golfier (CZ/FR): Zápas s jazykem

OSTRAVA

So | 13/06 | 17.00 | Zahrádka před Cooltourem / OPEN AIR I Family Friendly
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

So | 20/06 | 17.00 | Prokešovo nám. / OPEN AIR I Family Friendly
ME-SA / Martina Hajdyla Lacová (CZ/SK): Assemblage

PARDUBICE

 Čt | 04/06 | 20.00 | Divadlo 29
Sabina Bočková, Johana Pocková (CZ): Jáma lvová

 St | 10/06 | 20.00 | Divadlo 29
Cécile Da Costa (CZ/FR): Roselyne

 Čt | 17/06 | 20.00 | Pardubice, Divadlo 29
BOD.Y (SK): ADRENA AXIS

 PLZEŇ

Po | 08/06 | 19.00 | Moving Station

Sabina Bočková, Johana Pocková (CZ): Jáma lvová

 Po | 15/06 | 19.00 | Moving Station
BOD.Y (SK): ADRENA AXIS

Čt | 18/06 | 19.00 | Moving Station         
Cécile Da Costa (CZ/FR): Roselyne

Pá | 26/06 | 17.00 | Habrmannovo nám. / OPEN AIR | Family Friendly
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

SUŠICE

 Ne | 14/06 | 16.00 | Fuferna / OPEN AIR | Family Friendly
Viktor Černický (CZ/SK): PLI

+
Viktor Černický (CZ/SK): pohybový workshop

 TÁBOR

Ne | 28/06 | 14:.| Divadelní zahrada / OPEN AIR | Family Friendly
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

Po | 29/06 | 19.00 | Divadlo Oskara Nedbala
Sabina Bočková, Johana Pocková (CZ): Jáma lvová

 VOLYNĚ

Pá | 19/06 | 10.30 + 16.00 | Nádvoří tvrze / OPEN AIR | Family Friendly
tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

 Změny v programu vyhrazeny.

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..