Soutěže

Star Tanečního magazínu 2018 aneb vylepšete si své taneční studio či domov

Soutěž 2018 je již ukončena

Výsledky soutěže 2018

 

Milí tanečníci, letos přicházíme opět s foto soutěží, tentokrát jsme se rozhodli podpořit např. vybavenost a interiér Vašeho studia, ale třeba i domácnosti, chcete-li. Soutěžit tedy mohou jak školy, či studia, tak i jednotlivci. O zajímavé ceny se postarala firma BigMat Líbeznice, která nabízí k výhrám také své odborné poradenství zcela zdarma. Část materiálu dostanete gratis a zbytek si musíte doplatit dle svých požadavků na interiér. Další cenou jsou poukázky na nákup ve specializovaných prodejnách pro tanečníky Botan shop s.r.o. a HELLER s.r.o. Můžete tedy cenu proměnit ve své nové taneční boty, nebo taneční, společenské a svatební šaty, krasobruslařské šaty, gymnastické a aerobní dresy, kostýmy na břišní tance, taneční fraky, frakové a společenské košile a jejich doplňky, latinsko-americké kostýmy, exkluzivní látky elastické i neelastické, taneční obuv, broušené kameny, štraové borty, flitry, korálky, odborná literatura a i taneční muzika na CD.

Zašlete foto tanečníka/ce z Vašeho studia nebo školy, taneční soutěže, z tanečního soustředění, z diskotéky či zábavy, taneční kreace z jakéhokoliv prostředí (pláž, louka, tělocvična…), fotka může být vaše, vašeho kamaráda, vašeho trenéra, tanečního mistra… zkrátka kohokoliv, kdo si podle vás zaslouží pozornost. Soutěž je určená pro všechny, mohou se účastnit tanečníci, taneční školy či studia  fotografové i amatéři. Nebude rozhodující, zda fotografii nafotil profesionál, nebo amatér.

Zajímavé výhry pro rok 2018

1. místo – ceny:

Poukázka na nákup v hodnotě 5.000,- Kč na sortiment BigMat Líbeznice

Poukázku můžete využít například na nákup materiálu Heraklit, případně variantu zvukové izolace na odhlučnění. Heraklit který je zajímavý v interiéru i exteriéru, atraktivní design, má výborné protipožární a akustické vlastnosti. V případě, že venku je vysoká teplota, heraklit  pohlcuje teplo. Je tedy velmi dobře použitelný do konstrukcí, které zabraňují pronikání tepla do interiéru, do horkých letních  dnů je ideální, v létě je možné v místnosti cvičit a to bez klimatizace.

Poukázka na nákup v hodnotě 1.500,- Kč na nákup tanečních bot značky BOTAN.

Obchod nejtanecniboty.cz je specializovaný internetový obchod na taneční obuv. V naší nabídce naleznete kvalitní boty značky ARTIS, AKCES, BOTAN, DIAMANT, VERY FINE SHOES a PORTDANCE, které svou kvalitou a komfortem patří ke špičce na trhu a zároveň svou cenou jsou dostupné všem. Taneční obuv je vhodná jak pro začátečníky tak i pro profesionální tanečníky. Můžete si vybrat již ze zhotovených modelů nebo si nechat ušít boty na míru podle svých představ.

Bronzer powder Aleny Klenot, vizážistky světových celebrit (Lady Gaga, Celine Dion)

2. místo – ceny:

Poukázka na nákup v hodnotě 3.000,- Kč na sortiment BigMat Líbeznice

Poukázku můžete využít například na nákup plovoucí podlahy Quickstep. Materiál Quickstep je  v současné době č. 1 na našem trhu. Velmi kvalitní, odolný materiál se zajímavým designem, jednoduchá montáž, s úspěchem se používá v tanečních studiích. Firma dodává i velmi oblíbený vinyl v mnoha dekorech.

Poukázky na nákup v hodnotě 1000,- Kč na nákup zboží dle vlastního výběru v prodejnách HELLER Dance Fashion.

Obchod HELLER Dance Fashion nabízí taneční, společenské a svatební šaty, krasobruslařské šaty, gymnastické a aerobní dresy, kostýmy na břišní tance, taneční fraky, frakové a společenské košile a jejich doplňky, latinsko-americké kostýmy, exkluzivní látky elastické i neelastické, taneční obuv, broušené kameny, štrasové boty, flitry, korálky, odborná literatura a taneční muzika.

Kniha Aleny Klenot, vizážistky světových celebrit (Lady Gaga, Celine Dion)

3. místo – ceny:

Poukázka na nákup v hodnotě 1.000,- Kč na sortiment BigMat Líbeznice

Poukázku můžete využít například na nákup barvy Caparol Indeco což je interiérová barva, jednovrstvá, velmi kvalitní, odolná, vyráběna ve velké škále odstínů.

Kvalitní tričko s logem Tanečního magazínu a šperk

Make up  Aleny Klenot, vizážistky světových celebrit (Lady Gaga, Celine Dion)

Pravidla soutěže:

Přihlášením do soutěže souhlasíte s následujícími podmínkami:

Do soutěže budou zařazeny pouze ty fotografie, které byly zaslány v souladu s pravidly soutěže v elektronické podobě. Fotografie můžete zasílat prostřednictvím facebooku http://www.facebook.com/tanecnimagazin, nebo na email: info@tanecnimagazin.cz

Soutěžící smí do soutěže zaslat pouze fotografie, jejichž je jediným autorem. Do soutěže budou zařazeny nejvýše tři fotografie od jednoho autora: minimální rozměr jedné fotografie 1600×1200 pixelů a maximální velikost 4 MB. Velikost e-mailu je omezena na 10 MB. Nezapomeňte napsat své jméno, příjmení, kontakt na Vás (nejlépe tel. číslo) a název Vaší fotky.

Právo zveřejnění: Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie zveřejnit ve svých reklamních projektech bez dalšího souhlasu autora. Toto oprávnění poskytuje soutěžící jako autor pořadateli bezplatně a bez jakéhokoli časového, územního nebo jiného omezení. Pořadatel je oprávněn zaslané fotografie přiměřeně retušovat a doplnit je svým logem nebo jiným přiměřeným reklamním motivem. Soutěžící odpovídá za souhlas osob vyfocených na zaslaných fotografiích s jejich užitím dle těchto podmínek.

Tanečník ale musí mít souhlas fotografa s uveřejněním záběru. Zároveň fotograf musí mít souhlas fotografované osoby. Redakce Tanečního magazínu si vyhrazuje v případě sporu o souhlasu, vyřadit fotografii ze soutěže.

Fotografie budou průběžně uveřejněny na facebooku, kde rozhodnete svými hlasy i Vy, čtenáři, které studio nebo jednotlivec je zkrátka ten nejlepší. Proto zasílejte své příspěvky co nejdříve. Redakce Tanečního magazínu společně s choreografem a tanečníkem Markem Dědíkem vybere nejzajímavější fota.

Soutěž bude ukončena 31.1. 2019 a výsledky uveřejněné nejpozději do 15.2.2019.

Pořadatel soutěže:

Taneční magazín, z.s.

IČO: 27059821., info@tanecnimagazin.cz, Eva Smolíková, Tel.: 606 767 899

Taneční magazín