SE.S.TA informuje

A vybízí k vyplnění dotazníku. Těšit se můžete na Tanec v galerii on-line!!!

Vážení přátelé, čtenáři TANEČNÍHO MAGAZÍNU,

rádi bychom vás vyzvali k vyplnění dotazníku IDU k mapování ztrát v oblasti scénických aktivit, autorského, reprodukčního a výtvarného umění, který je součástí výzkumu Dopady koronaviru na kulturní sektor. Prosíme o rychlou reakci, protože sběr dat prvního kola bude ukončen 22. 4. 2020 (do 24.00).

Dotazník

Co chystáme dál?

Projekt z cyklu Tanec v galerii, který SE.S.TA připravuje společně s Centrem pro tanec Core Dance v Houstonu a Národní galerií Praha, byl původně naplánován jako desetidenní workshop pro české a americké umělce pod vedením americké choreografky Sue Schroeder. S následnou performancí v Národní galerii Praha.

V návaznosti na aktuální situaci jsme, společně s choreografkou, připravili nový koncept projektu. Ten zachová umělecký záměr i tvůrčí proces. Pro tento nový koncept s názvem „Galerie bez hranic” vytvoří Sue Schroder strukturu virtuálního procesu, do nějž budou zapojeny obě skupiny umělců z České republiky i USA formou skupinových i individuálních koučovacích sezení. Podkladem pro tuto strukturu zůstávají umělecká díla ze stálé expozice Národní galerie Praha s názvem „1796 – 1918: Umění dlouhého století“.

A nakonec…

…stůl jsme si přestěhovali a pokračujeme ve „společném bydlení“ se Studem ALTA, takže až bude zase všechno v běžných kolejích, ale i dřív, najdete nás v pražské Invalidovně.

Foto: SE.S.TA

Michaela Kessler

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..