Festival v orientálním rytmu

Poslední listopadový víkend bude v pražském klubu MLEJN patřit orientálnímu tanci. Zváni jste všichni, kterým tento druh tance zůstal pod kůží.

Velký festival pro všechny příznivce orientálního tance se koná již tento víkend!

Vstupenky na sobotní velkolepou show jsou již v prodeji.
Navíc zde pro Vás máme akci 3 + 1 vstupenka ZDARMA.

Předprodej vstupenek je zahájen na recepci Studia PURE, v Klubu MLEJN a online na https://www.webticket.cz/akce/28694.c

Stále se ještě stihnete přihlásit na semináře s hvězdami světové i české taneční scény.
Výhodné balíčky seminářů Vám umožní tančit více za méně peněz!
S výhodnými balíčky ušetříte až 1100,-Kč.

Můžete se těšit na  Khaleda Mahmouda (Egypt), Munique Neith (Španělsko), Lenku Afsanu (ČR), Wardu (ČR, Rusko) a Sahar (ČR)

Víkend 24. – 26. 11. bude věnovaný tanci, vystoupením, soutěži, seminářům, kostýmům a hudbě.
Festival ORIENT CONNECTION spojuje celou taneční komunitu v České republice.

 

Semináře se zahraničními i českými hosty

Munique Neith

24.11.2017 17:00
Oriental Mejance

Jedinečné energizující Mejance plné nápadů a pokročilé techniky, které Vám umožní naplno ukázat vše co umíte! Munique Vás provede celým Mejance, tak aby každá jeho část byla atraktivní a zajímavá pro diváka.

26.11.2017 9:00
Shaabi

Živá a zábavná choreografie, natolik energická, jak jen shaabi může být! Munique Vám ukáže, jak vložit do tance hravost, energii a radost, tak aby ji cítil i divák ve 30. řadě a bavil se při Vašem tanci!

26.11.2017 11:15
Drum Solo Power

V semináři se budeme s Munique věnovat nejen choreografii, ale také technice shimmy a akcentů. Drum solo opravdu nadupané energií! Vášeň, temperament a radost z tance. Munique Vám ukáže, jak jednotlivé prvky provádět tak, aby byly přesné a energické. Vaše drum sola tak získají na síle, originalitě a jedinečnosti.

Khaledem Mahmoudem

25.11.2017 9:00
Balady technique
Tradiční zemitý orientální tanec v jedinečném egyptském stylu Khaleda Mahmouda “ Krále balady”. Khaled Vám ukáže, jaké prvky se používají, jak je napojovat a jak balady zatančit opravdu věrně a tradičně. Nádherně prožitkový tanec, do kterého můžete vložit všechny své zážitky a prožitky.

26.11.2017 13:30
Saidy
Tradiční saidy v Khaledově neobyčejném podání. Práce s hůlkou i přesné zemité pohyby. Saidy Vás vždy pobaví a zvedne náladu. Khaled Vám ukáže, jak ho zatančit tak, aby i divák odcházel s úsměvem na rtech

26.11.2017 15:45
Oriental song
Klasická orientální skladba a k ní choreografie, která Vás okouzlí a uhrane. Vyzkoušejte jedinečný egyptský styl tance, který Vás Khaled může naučit. Načerpejte jedinečnost egyptské interpretace hudby a techniky. Propojení ladnosti a krásy spolu s dynamikou a energií, která Vás chytí a už nepustí. Klasická orientální skladba a k ní neobyčejná choreografie.

Dance

s Lenkou Afsanou

25.11.2017    10:00

Baví vás belly dance nebo ballet dance? A proč si vlastně vybírat, když můžeme mít obojí! Vraťme do orientálního tance naše boky. Zaměříme se na izolace boků a hrudníku a navrstvíme je na kroky a otočky tak, jak byste nečekaly. Oslňte své diváky 100% dávkou břišního tance.

Moc se na Vás těšíme! Věříme, že se sejde celá naše taneční komunita v ČR na festivalu ORIENT CONNECTION. Bude to nádherný a úžasný víkend! Využijte této skvělé příležitosti a přijďte sdílet svou lásku k tanci!

Foto: studio PURE

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..