Jedinečné album Karla Gotta na výstavě

Na výstavě „GOTT, MY LIFE“ se můžete nejen kochat jedinečnými exponáty, ale také si odnést unikátní suvenýr trvalého charakteru! Více nám již v článečku prozradí marketingový manažér hudebního vydavatelství Supraphon Michal Máka.

Na výstavě „GOTT, MY LIFE“, která probíhá na lodi Big Media na pražské vltavské Náplavce mezi Palackého a Železničním mostem od osmého června do třicátého září 2017 můžete zakoupit i unikátní suvenýr. A nikoli pouze jeden!

Více nám osvětlí marketingový manažér hudebního vydavatelství a nakladatelství Supraphon, které téměř padesát let vydává Karlu Gottovi desky, CD a hudebniny, Michal Máka: „S velkým nadšením jsme přivítali informaci o přípravách výstavy ,GOTT, MY LIFE´. I proto, že Karel Gott je pro Supraphon stěžejním uměleckým pilířem firmy, jsme rádi, že můžeme s tvůrci tohoto projektu úzce spolupracovat. S ohledem na to, že výstava mapuje dlouholetou a velmi úspěšnou uměleckou kariéru Karla Gotta, startující již téměř před šedesáti lrety, rozhodli jsme se – po domluvé s or ganizátory i samotným Karlem Gottem – pro tuto příležitost symbolicky ,oživit´ historicky první album Karla Gota z roku 1965 – ,Zpívá Karel Gottˇ. To obsahuje (kromě dalších) i píseň ,Oči sněhem zaváté´, za níž získal Karel Gott prvního Zlatého slavíka.“ (Poznámka Tanečního magazínu: tenkrát v úvodu soutěže Zlatý slavík se jednalo o soutěž zpěváků i jejich konkrétních hitů.)

Vrcholný manažér Supraphonu Michal Máka pokračuje: Takže, ve speciální reedici vydáváme zmíněné Gottovo první album na klasickém vynilovém LP, CD, ale zároveň i jako exkluzívní boxset. Nahrávka prošla mimořádně pečlivým remasteringem, jak pro CD, tak i pro LP, které kromě graficky autentického obalu (pouze s minimálními aktualizačními úpravami na rubové straně) obsahuje navíc podepsanou fotografii Karla Gotta. A naprosto exkluzívní, speciálně pro výstavu ,GOTT, MY LIFE´ vytvořenou sběratelskou záležitostí pak je luxusní boxset se stejnojmenným názvem ,GOTT, MY LIFE´. V li mitované edici 300 očíslovaných exemplářů obsahuje 3 CD Gottových největších hitů a CD i LP ,Zpívá Karel Gott´. To vše doplňují fotografie s originálním podpisem Karla Gotta a ještě bohatá textová brožura a plakát.“

A my pouze upřesňujeme, že výše zmíněné sběratelské rarity zakoupíte jedině na lodi Big Media na výstavě „GOTT, MY LIFE“.

Foto: Eva Smolíková

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..