Finále Miss taneční zná účastnice

Atraktivní soutěž Miss taneční 2018 doznala ještě před neveřejným semifinále dramatické změny. Porota vyslyšela hlas lidu i účastnic.

Počátkem ledna proběhlo v Brně neveřejné semifinále Miss taneční. Zapotily se soutěžící účastnice i porota. Ta nakonec vyslyšela i námitky z řad účastnic, ale zejména široké veřejnosti (mezi níž se objevili i čtenáři TANEČNÍHO MAGAZÍNU) a vyhověla jim.

Uvedené námitky se týkaly příliš striktního a úzkého věkového rozmezí adeptek Miss taneční. Toto tedy nakonec bylo jury rozšířeno na rozmezí 15 – 25 let. Prezident soutěže Martin Bárány ke změně podotkl: „Organizátoři obdobných soutěží neradi mění regule uprostřed soutěže. Ale tentokrát byl tlak veřejnosti i potenciálních adeptek velmi silný a výrazný. A tak jsme na jeho popud otevřeli soutěž většímu a širšímu věkovému spektru dívek. Věřte, opravdu jsme tomu rádi. Zvýší to jistě nejen kvalitu i diváckou atraktivitu finále. Zároveň je to i pro nás organizátory velice dobrým a prospěšným krokem pro další nastávající ročníky Miss.“

I přes tyto – na první pohled dramatičtější – změny proběhlo semifinále ve zdravé rivalitě. Zároveň ukázalo, že všechny soutěžící (bez rozdílu věku, místa bydliště i příslušnosti k tomu kterému tanečnímu klubu či škole) mají co předvést. Již tak se můžeme těšit na závěrečný souboj o korunku Miss taneční na Tradiční plese Brno v sobotu 27. ledna v Bobby centru v Brně.

A které dívky konkrétně postoupily do závěrečného finále? Abecedně se jedná o: Nicolu Hussovou, Markétu Lacinu, Kateřinu Liškovou, Nikolu Nejedlíkovou, Markétu Opletalovou, Kristýnu Pokornou, Veroniku Sterzovou, Michaelu Suchou, Barboru Šíblovou a Biancu Tesařovou.

Po semifinále ihned proběhlo ateliérové fotografování účastnic. Částečně vás s ním seznamujeme zde – včetně korunky Miss od firmy AG PLUS. Další atraktivní fotografie naleznete na facebookovém profilu této atraktivní soutěže.

TANEČNÍ MAGAZÍN se jako mediální partner těší na finálový večer Miss taneční i na celý Tradiční ples v Brně 27. 1., jehož je vyvrcholení soutěže součástí. Vstupenky jsou k dispozici v kanceláři organizátora na adrese Palác Padowetz, Bašty 2 (v prvním patře), nebo online na SMS ticket. No a veškeré informace o jednom z nejnavštěvovanějších a nejoblíbenějších brněnských plesů najdete pochopitelně jak na webu tak na facebooku. Stačí si zadat www.tradicniples.cz a získáte veškeré podklady, které můžete potřebovat.

Michal Stein

Foto: TŠ Dynamic

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..