Na PROTOTYP do Brna

Uzávěrka pro přihlášení projektů je 30. 9. 2019. Ale můžete se účastnit i jako diváci.

Vážení čtenáři TANEČNÍHO MAGAZÍNU, dovolujeme si Vás pozvat na další ročník akce Střed zájmu: IT (využití technologických inovací v uměleckých a kulturních projektech), který se bude konat dne 19. 10. 2019 od 10 do 15 hodin v pavilonu A brněnského výstaviště v rámci festivalu Prototyp (18. – 20. 10. 2019).


Přes devadesát vystavujících!

Festival Prototyp vznikl v roce 2014 jako akce s cílem propojovat svět umění, vědy a technologií. Spojením zdánlivě oddělených a vzdálených oblastí vzniká každoročně kulturní akce pro široké spektrum návštěvníků. Během pěti uplynulých ročníků festival Prototyp navštívilo více než 9000 návštěvníků a vystavovalo zde přes 90 umělců.

Jaké projekty lze prezentovat?

Přihlásit lze připravované i hotové projekty ze všech kulturních oborů (například: film, divadlo, hudba, tanec, výtvarné umění, kulturní dědictví včetně památek, muzeí a galerií), které využívají nové technologie, aplikace nebo virtuální realitu a zároveň mohou být inspirací pro ostatní.

Jak se přihlásit?

Pokud chcete prezentovat svůj projekt, zašlete, prosím, následující informace: název, krátkou anotaci projektu v češtině (max. 1000 znaků), kontakt na organizaci/společnost a doprovodné materiály: fotografie projektu, odkaz na upoutávku.
Uzávěrka pro přihlášení projektů je: 30. 9. 2019.

Informace a registrace projektů:

Kancelář Kreativní Evropa – MEDIA, Anna Bartošková, Telefon: 606 622 201,

E-mail: anna.bartoskova@kreativnievropa.cz

Festival Prototyp

Zároveň festival Prototyp vypsal Open Call na projekty (spojující umění, vědu a technologie) a jejich vystavení v rámci stálé expozice.

Více informací a přihlašovací formulář zde.


Kancelář Kreativní Evropa – MEDIA

pro  TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..