Jana Vrána a její „Resolution“

Je republikovou šampiónkou v akrobatickém rock´n´rollu , byla na stáži v Barceloně, spolupracuje se šéfem činohry Národního divadla Danielem Špinarem, bratry Formanovými, ale i předními diskžokeji z nezávislé scény. S jejím představením „Resolution“ ji můžete následující pondělí 30. 1. spatřit na prknech nezávislé divadelní scény NoD….

Jana Vrána v pondělí 30. 1. na scéně NoD/Roxy

Rodačku z Jihlavy, tanečnici Janu Vránu, znáte z prken Národního divadla, ale rovněž z nezávislých scén. A právě na jedné z nich,  v experimentálním studiu NoD při pražském klubu Roxy, se následující pondělí – 30. ledna 2017 – představí se svou autorskou taneční performací „Resolution“.

Bývalá reprezentantka a mnohonásobná mistryně České republiky v akrobatickém ‚rokenrolu‘, umělkyně, která již během svých studií na Duncan Centre byla oceněna v prestižní mezinárodní soutěží „Nová Evropa“, se zde představí ve vlastní režii a o hudební složku se postará DJ ALYAZ.

Pro zvídavější čtenáře je nabíledni uveřejnit, že Jana Vrána, je mimo tance a divadla jako takového, také oblíbenou modelkou předních českých tvůrců šperků.

Představení v již tradičním divadelním stánku NoD při klubu ROXY v pražské Dlouhé ulici číslo 33 na Starém Městě začíná ve 20.00. Komu konkrétně toto nejbližší představení 30. ledna termínově nevyhovuje, může Janu Vránu v NoD s „Resolution“ shlédnout o měsíc později, tentokrát v neděli 26. února již od 18. hodiny.

 

FOTO: NoD

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..