Zpěvák ze Stardance na vánoční party

Zpěvák Michal Cerman, který se stal doprovodnou pěveckou stálicí soutěže Stardance a tanečnice a muzikantka Jarmila Chromíková z kapely “ Glanc“ vás rádi uvidí v pátek 23. prosince od 21 hodin na předvánoční hudební párty v žižkovském klubu „KAIN“, který se nachází pouhých 100 metrů od tanečního divadla „PONEC“…

Taneční televizní soutěž Stardance doprovází hudební těleso „Moondance Orchestra“ kapelníka, dirigenta, skladatele a aranžéra Martina Kumžáka. Tento absolvent prestižní americké hudební školy Berklee v Bostonu vede i menší obsazení kapely pod názvem „Pajky Pajk“. Jako zpěváci se s ním pravidelně představují zlínská rodačka Dasha Sobková, pedagožka konzervatoře Naďa Wepperová (obě možná znáte i z doprovodného sboru Karla Gotta), Dušan Kollár (populární ze seskupení „4tet“ Jiřího Korna) a charismatický Michal Cerman, který nejen čtenáře Tanečního magazínu zve tímto na vánoční muzikantský večer.

Pražský rodák křtěný Vltavou jedenapadesátiletý Michal Cerman, absolvent Konzervatoře Jaroslava Ježka (přímo u někdejšího přísného porotce v soutěži Superstar profesora Klezly), se do povědomí rockového publika dostal jako jeden ze zpěváků neopominutelné kapely „Brutus“. Ta byla svého času známá téměř po všech tanečních zábavách. Zejména těch letních, pod širým nebem. Zde nabíral Michal popularitu po boku „pábitelského“ frontmana Saši Plesky. Brutus získal věhlas i účinkováním v generačním filmu „Indiánské léto“ jiného Saši – Gedeona. Michal Cerman zpívá v muzikálech, vedle nich s bluesově jazzovou kapelou „The Cell“ a také je leadrem rockového seskupení „Second Band“.

1_-michalcerman

Michal Cerman  (foto. Richard Tuscany)

A právě v prosinci má Michal Cerman, jako většina muzikantů, nabitý program. 16. 12. bude křít v pražské Malostranské besedě s již výše zmíněnou bluesovou partou „The Cell“ nový CD nosič pod názvem „Memories“.

Naopak se „Second Bandem“ nejen vás chce pozvat v pátek 23. prosince do významného pražského rockového klubu „KAIN“ v budově bývalých žižkovských lázní (pouze 100 metrů od taneční divadelní scény „PONEC“) na přesné adrese Husitská 1/106, Praha 3-Žížkov, kde bude jedním z hlavních „tahadel“ předvánoční hudební party. Vedle „Second Bandu“ se na něm představí i kapela „Glanc“. Celá předvánoční hudební veselice bude probíhat od 21. hodiny do půlnoci.

2-_second_band

Michal Cerman a „Second Band“ (foto: archiv „Second Band“)

Hudební skupina „Glanc“ se zde představí ve složení: Zděněk Beran, Jarmila Chromíková (čtenářům Tanečního magazínu již známá i jako protagonistka bollywoodského tance v „Om Dance Academy“), Gabriela Urbánková, Tomáš Beran, Tomáš Stloukal a Lukáš Jílek. V „Second Bandu“ boku Michala Cermana budou hrát a zpívat Vít Havlíček, Jiří Hrubeš, Tomáš Doležal a Oldřich Borovička.

3-_glanc

Kapela „Glanc“ (archiv „Glanc“)

Věříme, že se vám – uprostřed všech těch předvánočních nákupů, shánění, uklízení a dalších nezbytných i zbytných činností – dostane nazbyt trocha volného času a vypravíte se (možná téměř stejnou cestou jako do divadla „PONEC“) v pátek 23. prosince do rockového klubu „KAIN“. Všichni účinkující se na vás budou těšit!

4-_stardance

Doprovodný sbor  Stardance: zleva Michal Cerman, Naďa Wepperová, Dasha Sobková a kapelník Dušan Kollár  
(foto: archiv)Jarmila CHROMÍKOVÁ.

FOTO: Richard Tuscany,

archiv „Second Band“,

archiv „Glanc

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..