Senegal s Monikou

Příznivci africké kultury a bubnování – nepřehlédněte! Senegalský workshop a Silvestr v Senegalu

 Senegalský workshop a Silvestr v Senegalu !

 

od 27.12.2016 do 15.1.2017

Tři týdny aktivní dovolené v Senegalu

Cena již od 650,-EU zahrnuje:

ubytování a stravu na 3 týdny pobytu

– workshopy afrického tance a bubnování,

– ranní jogu na pláži

– návštěvu mezinárodního festivalu afrických umělců v Abené

– návštěvu afrických vystoupení v Cap Skirring, Ziguinchor a Kafountine,

– slunění na pláži a koupání v moři,

– výlety za krásami senegalské přírody

 

Cena nezahrnuje letenku, pojištění a očkování ! I přesto je to ta nejnižší cena! 

Podrobnosti na  www.senegalsky-workshop.webnode.cz

Registrace prosime pouze do 5.10.2016 ! 

 monika.rebcová@hamu.cz

00420776646069

 

Podrobnosti:

Tři týdny afro kultury od 27.12.2016 do 15.1.2017

– to je dovolená v Senegalu u moře

Užijete si celé tři týdny dovolené v Senegalu u moře. Worshopy tradičního afrického tance, skupinové bubnování a kurzy bubnování v kruhu. Vyzkoušíte bubnování na africké bubny (djembé, dunduny i senegalské sabary). Pořádáme také cvičení jógy u moře.  Pobyt je spojený s návštěvou vystoupení skupin africké hudby a tance na mezinarodnim festivalu v Abené.

Exotický třítýdenní pobyt se uskuteční od 27.12.2016 do 15.1.2017

v krásné destinaci Abené v Senegalu u moře. V rámci této aktivní dovolené se naučíte některé z tradičních tanců a rytmy. Budete cvičit jógu na pláži, tančit pod širým nebem ve stínu palem, cestovat po okolí, navštívite tradiční vesnice a trhy a vesnice v okolí Abene: Cap Skirring, Kafountine, Bignona a hlavni město Casamance – Ziguinchor. Zažijete fascinující vystoupení  s africkými bubny a tanci v podání afrických umělců nejen ze Senegalu, ale z celé z&aac ute;padní Afriky

„Stáž“ je koncipována tak, abyste se s africkou kulturou mohli seznámit důvěrně zblízka. Rodina afrických tanečníků a bubeníků, kteří se o vás budou starat po celou dobu vašeho pobytu, přátelství, pohostinnost a otevřenost,  radost z hudby a tance, to vše si s sebou odvezete jako krásnou vzpomínku, pro kterou se do Abene opět brzy vrátíte..

Africký tanec, pobyt v panenské přírodě, čerstvá zdravá  strava bez chemickych přísad, plísní a zbytečných sladkostí,  konzumace čerstvého ovoc, utrženého přímo  ze stromu (bez umělých hnojiv) vás naplní novou životní energií. Bubnování vám přinese radost a nové zážitky. Prostorné a prázdné pláže bez turistů a nekonečné moře osvěží mysl, tělo i ducha.

přihlášky prosíme  emailem do 5.10. 2016 na : monika.rebcova@hamu.cz

Monika: 776646069

senegalsky_workshop_a_silvestr_201612

 

——————————————-

 

Three weeks of African culture from 27.12.2016 do 15.1.2017

It is a holiday in Senegal by the sea.

Enjoy the three-week holiday in Senegal by the sea. Workshops of traditional African dance, drumming groups and classes in drumming circle. We also offer yoga for beginners at sea. Try to beat African drums (djembé, dundun and Senegalese Sabar). Staying connected with the visit of the group performances of African music and dance in Abene, Ziguinchor, Cap Skirring, Kafountine and Bignone.
Abene is a place where you can soak up the true magic of Africa … where you have a chance to learn more about the simple life of Africans in conjunction with nature, and the African culture. Use the opportunity to learn and grow in the dance at the rhythm of African drums. African dance fills you with new vitality and drumming will bring joy and new experiences.

Exotic three-week trip will take place from 27.12.2016 do 15.1.2017

in the beautiful destination Abene in Senegal by the sea. As part of this active vacation, you will learn many of the traditional dances and rhythms. You practice yoga on the beach, dancing in the open air in the shade of palm trees, to travel around and visit traditional villages and markets and villages around Abene: Cap Skirring, Kafountine, Bignon and the main city of Casamance – Ziguinchor. You will experience a fascinating show with African drums and dance performed by African artists not only in Senegal, but the whole of West Africa
„Internship“ is designed to make the African culture can get to know intimately close. Family of African dancers and drummers, who of you will care for your whole stay, friendship, hospitality and openness, joy of music and dance, the warmth of the locals, all with you will take a beautiful memory for you to Abene again soon you return ..
Deadline for applications 05/10/2016: monika.rebcova@hamu.cz

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..