Bon Art Junior Fest

Mezinárodní pěvecká soutěž oznámila české finalisty a připravuje se na finálový večer

Mezinárodní pěvecká talentová soutěž Bon Art Junior Fest oznámila české finalisty, kteří se kvalifikovali do letošního finále. Výběrová kola proběhla v Žižkovském divadle Járy Cimrmana, kde ze stovky účastníků vybrala odborná porota šest talentovaných zpěváků.

Do finále se probojovali Valerie Vylíčilová, Valerie Stojková, Anna Šafaříková, Jonáš Morávek, Viktorie Molcarová a Thea Šírová. Tito nadaní zpěváci budou reprezentovat Českou republiku na prestižním mezinárodním finále.

V současné době porota vybírá dalších šest zahraničních finalistů. Do soutěže se přihlásili talenti ze Slovenska, Itálie, Německa, Polska, Kuby, Filipín, Ukrajiny, Řecka, Moldavska a dalších zemí.

Večer plný hudby a emocí nabídne soutěžícím možnost vystoupit se sólovou písní a také zazpívat několik společných skladeb za doprovodu dámského symfonického orchestru Bon Art Pops Orchestra pod taktovkou Felixe Slováčka jr.. Finálový galavečer  23. října 2024 v pražském divadle Hybernia přinese nejen umělecký zážitek, ale také soutěž o finanční odměnu ve výši 4000 eur, která bude udělena vítězi soutěže. Hosty večera budou například Marta Jandová, Peter Nagy, Lenny, Marpo, Jana Sibera a skupina Vesna. Někteří z nich zasednou i v porotě. Celým večerem budou provázet Patricie Kaňok Fuxová a Jan Čenský.V minulém ročníku se vítězem stal dvanáctiletý Max Behenský z Hrádku, který si odnesl nejen krásný zážitek, nové zkušenosti, ale i finanční odměnu v hodnotě 4000 eur. Max říká: „Dostat se až do finále mezinárodní pěvecké soutěže Bon Art Junior Fest byl můj velký sen… Vítězství pro mě znamená opravdu velmi moc. Soutěž bych určitě všem doporučil. Držím se totiž toho, že vše se má zkusit. Protože, když to nezkusíte, můžete litovat. Nejde o zlatou medaili, protože vítězem je tady vlastně každý. Důležité jsou zkušenosti a také to, že se soutěžící navzájem inspirují. 

Vstupenky v prodeji na  Ticketportal.cz

https://www.ticketportal.cz/event/Bon-Art-Junior-Fest

Andrea Machová

pro Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..