Krizový scénář divadla KÁMEN

Populární pražské divadlo nezahálí ani v době vynucené přestávky. Má již své plány na červen i podzim. Šance na jedinečnou vstupenku ještě do 30. dubna. Návdavkem zasílá i zajímavou video-přednášku.

Začínáme v červnu

Pokud se epidemická opatření opět nezmění, tak vám – po určité odmlce – zahrajeme 4. června „Přesně 42 zubů a 19. června „S citem. Zakončíme tak zajímavou sezónu s poněkud bizarní jarní přestávkou.

Z inscenace divadla KÁMEN „Přesně 42 zubů“

Na podzim zamýšlíme hrát ponejvíce titul „S citem“ a novinku nazvanou „Poříčská madona“.

Děkujeme za vstupenky na NIC

Děkujeme všem, kteří si na gooutu zakoupili vstupenky do Divadla KÁMEN na „NIC. Pokud by se chtěli přidat ještě další lidé, vstupenky jsou k dispozici do 30.4. zde.

Na září chystáme pro všechny dárce speciální představení, možná ho nazveme „Morový sloup“. Děkujeme také všem, kteří v této době podpořili portál goout, neboť i on potřebuje důstojně existovat.

O naprosté nevyhnutelnosti umění

Na této adrese jsme i pro vás objevili desetiminutový výsek z jisté přednášky o obecných hodnotách umění. Je to přednáška plná radosti a utrpení, plná vzájemného porozumění, ale i nemožnosti vzájemného porozumění. Vystoupení plné autentičnosti i pochybné teatrálnosti. 10 minut a je to. Můžete se podívat.

Těšíme se na vás

Divadlo KÁMEN

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..