Čerstvý držitel ceny DNA hledá ženy do Švýcarska

Chcete být performerkou pro „HAPPY END“ V HOTELU CHATEAU SWITZERLAND? Uzávěrka přihlášek 4. března ve 23.59, tedy hlásit se můžete do půlnoci!!!

Pro projekt imerzivního Dobrý den,divadla „HAPPY END“ V HOTELU CHATEAU SWITZERLAND, který připravuje skupina Depresivní děti touží po penězích ve spolupráci s německým partnerem Taupunkt e. V., hledá režisér Jakub Čermák herečky (preferujeme pouze performerky).

Uzávěrka přihlášek: 4. března 2020 ve 23.59

Termíny castingu: 12. a 13. března 2020 

Diváci projektu budou hosty VIP párty luxusního hotelu Chateau Switzerland, při které budou mít unikátní příležitost zemřít.

Projekt se věnuje v současné společnosti vytěsněnému tématu umírání a smrti a bude realizován v památkovém objektu v blízkosti Prahy. Premiéra proběhne na konci září v bloku 4 představení, zkoušení bude probíhat blokově (vždy 1 intenzivní týden v měsíci) na různých místech (Praha, Chemnitz ad.).

Hledáme ženy, a to v celé šíři pojmu tohoto slova v současnosti: hledáme ženy všech tvarů, typu, věku, původu, vzdělání, subkultury. Jsou akceptovány i přihlášky od mužů, kteří v sobě definují výraznou část svého já jako ženskou. Není pro nás důležité, jaké máte pohlaví napsané v občance, ale jak se definujete.

Koho hledáme

 • hledáme zajímavé ženy, které se nebojí pracovat s tématem smrti

 • základní požadavky: tvořivost, charisma, odvaha, týmový duch, účinkující musí zvládat komunikaci s diváky a reagovat na ně

 • předchozí divadelní zkušenost je výhodou, ale jsou vítány i umělkyně z oblasti hudby, výtvarného umění, tance, literatury apod.

 • krom ženské identity (v nejširším slova smyslu) neexistuje žádné další typové omezení – smrt může nabízet každá

 • komunikativní angličtina nutností (němčina výhodou, nikoli povinností)

 • speciální záliby/dovednosti/zájmy vítány (např. operní zpěv, chovatelství hadů, zkouška z anatomie, hra na bicí či jakýkoli hudební nástroj atd.)

Konkurz

Do 4. 3. 2020 zašlete e-mail s označeným předmětem HAPPY END OPEN CALL. Na adresu depresivni.deti@gmail.com pošlete následující záležitosti:

 • vlastní umělecký životopis

 • současnou fotografii (jednu nebo více, případně odkaz na video)

 • motivační dopis, ve kterém můžete přiblížit Váš vztah ke smrti (max. půlstránka), včetně Vašich případných speciálních zálib/dovedností/zájmů

 • max. půlstránkový návrh, jakou smrt byste v hotelu nabízeli a jakým způsobem (pokud se Vám podaří sloučit tyto přílohy do jednoho dokumentu či PDF, získáte jeden bod za technickou soběstačnost)

 • o 9. 3. 2020 dostanete vyrozumění a případnou pozvánku na konkurz, který proběhne v divadle Venuše ve Švehlovce ve dnech 12. a 13. 3. 2020

Pokud máte jakékoliv dotazy, neváhejte se na nás obrátit na výše uvedený e-mail. Těšíme se na přihlášky. 

Cenu DNA předal Jakubu Čermákovi známý psychiatr Hollý (vlevo), vpravo moderátor Šimek

Depresivní děti touží po penězích – ceněný umělecký gang, který se věnuje jak divokým adaptacím klasiky (120 dnů Sodomy, Naši furianti, Maryša mlčí), tak interaktivnímu a imerzivnímu divadlu (Bordel L’Amour, Marie Stuartovna, Anatomie dramatu). Gang opakovaně získal nominaci na Cenu Divadelních novin (2018, 2019), druhé místo na soutěžním festivalu OFFenzíva v Ostravě (2019), jeho frontman Jakub Čermák byl oceněn Cenou české divadelní D.N.A. za mimořádný počin na poli nového divadla (2020).

Staň se členkou gangu i ty! 

Umělecký gang

Depresivní děti touží po penězích

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..