DRUNA ART nabízí

Nevšední šance pro znalce a milovníky tance i angličtiny! Jste z Prahy a máte čas o víkendech?

Nabízíme spolupráci v kulturně-vzdělávacím centru v Praze v oblasti tlumočení kurzů z angličtiny. Jedná se o různorodá zaměření, nejčastěji taneční, seberozvojová a alternativně terapeutická. Většina tlmočených kurzů se odehrává o víkendech.

Očekáváme:

  • Bezvýhradnou spolehlivost.

  • Perfektní znalost angličtiny.

  • Schopnost tlumočit před lidmi, dostatečně nahlas.

  • Časové možnosti o víkendech.

  • Živnostenský list či ochotu zařídit si ho.

Peněžní ohodnocení se odvíjí mimo jiné od druhu akce. Pro představu u terapeutických může jít o 1 500 Kč/den, u tanečních o 1 000 Kč/den. Jeden odtlumočený den typicky trvá 7 až 8 hodin čistého času a je rozdělen na dvě části polední přestávkou.

Druna se zabývá kromě tance i léčebnou terapií

Pokud Vás tato možnost zaujala a pošlete nám svůj životopis, v první fázi vás bude čekat společný telefonní pohovor, který ušetří váš i náš čas, a během kterého praktickou formou zjistíme vaše dovednosti a přiblížíme si jaké jsou aktuálně příležitosti pro spolupráci.

Více o nás a o tom, co pořádáme, se můžete dočíst na našich stránkách www.druna.cz.

Budeme se na vás těšit.

Kontakt: David Apltauer, telefon: 723 078 959

TANEČNÍ MAGAZÍN

Autor: Michal

Michal Stein je především textař se zaměřením na žánry šansonu, popu, rocku i dětské písně. Je držitelem Platinové desky (2009) za texty a dramaturgii alba Boooong! (GZ Digital Media 2004). Je autorem textu vítězné písně "Formule z formely" na festivalu Dětská nota 1983 (Mladá Boleslav). Několikanásobný laureát cen (jako textař) Písniček pro Hvězdu. Napsal přes 500 písňových textů. Natočeny jsou u vydavatelství Supraphon, Panton, Tommu Records, Popron, GZ Digital Media, Areca Multimedia, Comodo, Reflex Records a dalších. Spolupracoval mezi jiným s autory: Leopoldem Korbařem, Eduardem Parmou ml., Zdeňkem Bartákem ml., Zdenkem Mertou, Václavem Vašákem, Bohuslavem Myslíkem a mnoha dalšími. Jeho písně zpívali též Jana Kratochvílová, Stanislav Hložek, Daniela Šinkorová, Petra Černocká, Karel Bláha, Jana Kociánová. Šansony textoval i hercům jako např. Luděk Sobota, Jan Přeučil a další. Byl dramaturgem, producentem a hlavním textařem alba zpívající Arabely "Jana Nagyová zpívá dětem" (Tommu records 1993). Poté, co zemřel textař Pavel Vrba, začal intenzívněji spolupracovat s Elektrobandem Pavla Zedníka, multiinstrumentalisty a skladatele stejného jména. Píše články z oblasti kultury, sportu a životního prostředí do různých novin a časopisů, rediguje knížky. Příležitostně se věnuje pořádání a kurátorování výstav a moderování vernisáží. Několik let aktivně bojuje proti zastavování pražské zeleně v Praze 9 jako člen výboru hnutí Střížkovská občanská solidarita. Zajímavost: stal se dvakrát vítězem prestižní vědomostní soutěže Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně "Play in Zlín".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..