Ve ŠVANDOVĚ DIVADLE již tuto sobotu!

Pro účast na této dílně nepotřebujete žádnou předchozí taneční ani fyzickou průpravu. Přijďte s námi objevit možnosti vlastního těla a kouzlo jevištního pohybu!

Nabídka pro čtenáře TANEČNÍHO MAGAZÍNU! Poslední volná místa (speciální víkendové soustředění)
21. 9. 2019 10.00–18.00 a 22. 9. 2019 15.00–18.00
Cena:
1 000 Kč

Jednou z nejdůležitějších součástí hereckého projevu je práce s pohybem a gestem a propojení vnitřního světa s tělem. Pomocí jednoduchých základních pohybových cvičení a etud se naučíme nenásilně objevovat vlastní tělo ve vztahu k prostoru a k hereckému partnerovi.
Dílna je zaměřena na vnímání vlastního těla v prostoru, objevování a rozšiřování možností našeho pohybu a gesta, vyjadřování pocitů tělem a sebepoznání skrze pohyb. Pomocí těla a gesta se naučíme nejen zprostředkovávat vlastní pocity a emoce, ale také skrze pohyb tvořit charakter a postavu, vytvářet dramatickou situaci a ucelené tvary – a to vše nenásilnou a hledající formou.

Něco o lektorovi: Matúš Szegho je absolvent bakalářského studia na VŠMU v Bratislave v oboru Tanečné divadlo a performancia a pokračuje na magisterském stupni v oboru Moderný tanec. V současnosti působí jako choreograf, pedagog a zároveň je úspěšným interpretem v divadlech Nová Scéna a DAB v Nitře. Účinkuje i v různých uměleckých projektech tanečního divadla, například v projektu „pODPORa“ (Poláková, Procházka) nebo „Open Call“ (Debris Company-Vlčeková, Vlk).


Kontakt:
Olívia Fantúrová, Telefony: 234 651 259 a 724 840 442,

E-mail: fanturova@svandovodivadlo.cz

Workshopy Švandova divadla

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..