Program festivalu Tanec Praha

Hlavní i doprovodný program v Praze i v regionech

HLAVNÍ PROGRAM V PRAZE

3. + 4. + 5. 6. / 20.00 / PONEC / Událost sezony / Opening

Eun-Me Ahn (KR): Let Me Change Your Name

7. + 8. 6. / 17.00 / Výstaviště – Gauč ve Stromovce / VEN.ku TANCI / PQ+

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

7. 6. / 20.00 / PONEC
Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose

8. 6. / 15.00 + 9. 6. / 17.15 / Výstaviště – Maroldovo panorama / VEN.ku TANCI / Dance NEWs / PQ Site Specific Performance Festival / Family Friendly

Hygin Delimat / Body Architects (PL/AT): House Beating

8. 6. / 20.00 / Studio Hrdinů / Czech Dance Focus for PQ+

Tereza Hradilková, Floex a kol. (CZ): Nepřestávej

9. 6. / 20.00 / PONEC / Czech Dance Focus for PQ+ / Family Friendly

Věra Ondrašíková a kol. (CZ): GUIDE ;

10. 6. / 10.00 / PONEC / TP JUNIOR / pro školy / Czech Dance Focus for PQ+

Barbora Látalová & kol. (CZ): Karneval zvířat

10. 6. / 20.00 / PONEC / Czech Dance Focus for PQ+

Viktor Černický (CZ/SK): PLI

11. 6. / 20.00 / PONEC / Czech Dance Focus for PQ+

Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME &n bsp;

12. 6. / 20.00 / PONEC / Dance NEWs

Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

16. 6. / 18.00 + 17. 6. / 10.00 / PONEC / TP JUNIOR / + pro školy

Tabea Martin (CH): Pink for Girls & Blue for Boys

17. 6. / 20.00 / Hudební divadlo Karlín / Událost sezony

Sharon Eyal, Gai Behar & L-E-V DANCE COMPANY (IL): OCD Love

20. 6. / 20.00 / PONEC

Rianto (ID): Medium

21. 6. / 18.00 / PONEC / Dance NEWs / Family Friendly

Sylvain Bouillet & Lucien Reynes (FR): Des gestes blancs

21. + 22. 6. / 18.00 / 21.00 / Veletržní palác NG – Malá dvorana / Událost sezony / Festival Closing / Family Friendly

Yoann Bourgeois (FR): Tentative approaches to a point of suspension

DOPROVODNÝ PROGRAM V PRAZE

1. 6. / 14.00 / PONEC / workshop / Family Friendly
Eun-Me Ahn (KR): Taneční workshop pro širokou veřejnost

6. 6. / 18.00 / PONEC / workshop
Judith Olivia Manantenasoa (MG): Pohybový workshop pro širokou veřejnost

7. 6. / 10.00 / Výstaviště – Křižíkův pavilon / PQ Talks

PQ Talks – TANEC PRAHA Festival (CZ)

8.6. / 13.00 / Žižkovské mezidvorky – Betlémská kaple na Žižkově / VEN.ku TANCI / workshop / Family Friendly
Ruhia Sadik, Clifford Selorm Ametefe (GH): Workshop tradičního afrického tance ghanské oblasti

14. 6. / 10.00 + 17.00 / PONEC / TP JUNIOR / + pro školy / otevřený ateliér
Barbora Látalová, Tereza Říčanová (CZ): Jak se dělají Kozí kraviny

15. 6. / 17.00 / Přístav 18600 / VEN.ku TANCI / Family Friendly
TANEC PRAHA v Přístavu 18600 (CZ): pohybový workshop, site-specific performance

Viktor Černický, Cécile da Costa, Markéta Jandová, Martin Talaga, Johana Pocková & Sabina Bočková, studenti konzervatoře Duncan centre a DJ Spring

19. 6. / 11.00 / PONEC / TP STUDENTŮM / workshop

Rianto (ID): Pohybový workshop pro studenty tance

19. 6. / 18.00 / PONEC / workshop
Rianto (ID): Pohybový workshop pro širokou veřejnost

4. + 7. + 12. + 16. + 17. + 20. 6. Moderované debaty s umělci po představeních

PROGRAM V REGIONECH

BRNO

27. 5. / 2.:00 / Divadlo Reduta / Divadelní svět Brno

Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose

28. 5. / 20.00 / Městské divadlo Brno / Divadelní svět Brno
Eun-Me Ahn (KR): Let Me Change Your Name

4. 6. / 18.00 / Moravské náměstí (U Jošta) / Dance NEWs / VEN.ku TANCI

Family Friendly

Hygin Delimat / Body Architects (PL/AT): House Beating

6. 6. / 19.00 / Dům pánů z Kunštátu

Martin Talaga (CZ/SK): SOMA

17. 6. / 20.00 / Industra / Dance NEWs

Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

BROUMOV

11. 6. / 14.30 / Klášter Broumov – Klášterní zahrada / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)
11. 6. / 19:00 / Klášter Broumov – Klášterní zahrada / VEN.ku TANCI
Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

ČESKÉ BUDĚJOVICE

10. 6. / 19.00 / Chodba Dominikánského kláštera (vchod z Piaristického náměstí)

Martin Talaga (CZ/SK): SOMA

17. 6. / 18.00 / Sokolský ostrov / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

ČKYNĚ

15. 6. / 14.30 / Synagoga / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)

15. 6. / 19.00 / Synagoga / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

HRADEC KRÁLOVÉ

12. 6. / 19.00 / Divadlo Drak / Entrée k tanci

Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME

13. 6. / 19.00 / Divadlo Drak / Entrée k tanci

danceWatch / Petra Tejnorová (CZ): POJĎME NA TANEC!

CHOCEŇ

5. 6. / 15.30 / nádvoří zámku / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)

5. 6. / 20.00 / nádvoří zámku / Skorofestival / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

6. 6. / 10.00 & 15.00 / zámecký park / Skorofestival / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

7. 6. / 20.30 / nádvoří zámku / Skorofestival / VEN.ku TANCI

Lukas Blaha Bliss (CZ): DÓ

JIHLAVA

12. 6. / 18.00 / Sady Gustava Mahlera / VEN.ku TANCI
Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

18. 6. / 9.00 & 11.00 / DIOD / pro školy / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

19. 6. / 19:30 / DIOD

Karine Ponties (BE/FR/CZ): SAME SAME

KARLOVY VARY

19. 6. / 18.00 / Tržní kolonáda / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

KLADRUBY

9. 6. / 16.00 / Klášter Kladruby / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen Úhel pohledu

9. 6. / 17.00 / / VEN.ku TANCI
Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)

LIBEREC

5. 6. / 19.00 / Letní scéna – park Frýdlantská / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

MALOVICE

8. 6. / 19.30 / Švestkový Dvůr

Viktor Černický (CZ/SK): PLI

15. 6. / 19.30 / Švestkový Dvůr

Markéta Stránská (CZ): LeŤ

MANĚTÍN

20. 6. / 17.00 / Plovárna / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

OLOMOUC

18. 6. / 20.00 / Zahrada Dominikánského kláštera / VEN.ku TANCI

Viktor Černický (CZ/SK): PLI

19. 6. / 19.00 / Divadlo na cucky / Dance NEWs

Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

OSTRAVA

13. 6. / 19:00 / Cooltour

Eliška Brtnická (CZ): ENOLA

PARDUBICE

5. 6. / 19.00 / Galerie města Pardubice (GAMPA)

Martin Talaga (CZ/SK): SOMA

5. 6. / 20.30 / Divadlo 29

Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose

6. 6. / 20.00 / Divadlo 29

Markéta Stránská (CZ): LeŤ

14. 6. / 20.00 / Divadlo 29

Viktor Černický (CZ/SK): PLI

15. 6. / 20.00 / Divadlo 29 / Dance NEWs

Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

PÍSEK

3. 6. / 19.00 / Fügnerovo náměstí / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

PLZEŇ

2. 6. / 18.00 / Moving Station / workshop

Judith Olivia Manantenasoa (MG): Pohybový workshop pro širokou veřejnost

3. 6. / 19.00 / Moving Station

Judith Olivia Manantenasoa (MG): Métamorphose

6. 6. / 18.00 / Před Západočeským muzeem / Dance NEWs / VEN.ku TANCI / Family Friendly

Hygin Delimat / Body Architects (PL/AT): House Beating

7. 6. / 19.00 / Moving Station

Viktor Černický (CZ/SK): PLI

18. 6. / 19.00 / Moving Station

ME-SA / Martina Hajdyla Lacová (SK/CZ): Assemblage

2 .6. / 16.00 / Náplavka k světu. / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

SVATOBOR U SUŠICE

16. 6. / 16.00 / Svatobor u Sušice (Odolenka) / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen Úhel pohledu

16. 6. / 17.30 / Svatobor u Sušice (Odolenka) / VEN.ku TANCI

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)

TÁBOR

10. 6. / 19.00 / Divadlo Oskara Nedbala Tábor / Dance NEWs

Premier Stratagème – Barbara Matijević & Giuseppe Chico (HR/IT/FR): Forecasting

ÚSTÍ NAD LABEM

21. 6. / 11.00 & 18.00 / Piazzetta před Hraničářem / VEN.ku TANCI / Family Friendly

tYhle / Marie Gourdain (CZ): LEGOrytmus

VARNSDORF

18. 6. / 19.00 / Městské divadlo Varnsdorf

Tereza Hradilková, Filip Míšek a kol. (CZ): Švihla

VOLYNĚ

14. 6. / 11.00 + 16.00 / Nádvoří tvrze Městského muzea

Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová (CZ): hlasově-pohybový workshop

zakončený africkými tanci se členy Ghana Dance Ens. (GH)

14. 6. / 19.00 / Nádvoří tvrze Městského muzea / VEN.ku TANCI
Lenka Kniha Bartůňková, Ridina Ahmedová & Ghana Dance Ens. (CZ/GH): Eymen – Úhel pohledu

Změna programu vyhrazena

Tanec Praha

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..