„Piaf! The Show.“ V Praze i v Brně!

V Praze a Brně nás již počátkem prosince čeká velkolepá show na počest 100. výročí narození Edith Piaf v originálním francouzském provedení!

Po „Edith The Show“ a „Paris The Show“ přijíždí do ČR další originální představení z dílny Directo Productions producenta Gila Marsally – „Piaf! The Show“. Pocta jedné z nejslavnějších šansoniérek světa, malé dámě velkého srdce Edith Piaf vznikla při příležitosti 100 let od jejího narození. Od roku 2015, kdy tato show rozehrála příběh o pohnutém životě pařížského „vrabčáka“ na pódiu poprvé, cestuje a sklízí úspěch po celém světě.

Legendární zpěvačku v ní ztvárňuje francouzská interpretka Anne Carrere, která se českému publiku představila v rámci prvního uvedení Paris The Show roku 2015. Díky ní ve středu 6. prosince v pražské Hybernii a ve čtvrtek 7. prosince 2017 v brněnském Sonocentru vždy od 19.30 hodin ožijí písně jako L’Accordéoniste, La vie en rose, Hymne á l’amour, Padam…Padam…, Milord, Non, je ne regrette rien – klenoty hudby dvacátého století a základní kameny tradice šansonu.

Dvaatřicetiletá Anne Carerre je umělkyně širokého zaměření. Studovala zpěv, hru na flétnu a klavír, herectví i tanec. Pod křídly Directo Productions zakotvila v roce 2014, kdy se na castingu „Paris The Show“ tvůrcům zalíbila natolik, že v něm byla obsazena do role Edith Piaf.

Zpěvačku Anne Carerre ve výpravné „Piaf! The Show“ doprovodí kvartet pařížských muzikantů a důmyslně použitá projekce řady dobových pařížských snímků. Prostřednictvím velkolepé scény tvořené dobovými dekoracemi a videoprojekcemi se přeneseme do legendární pařížské čtvrti Montmartre plné kaváren, divadel a kabaretů.

Vstupenky jsou v síti Ticketpro. Nenechejte si toto originální francouzské představení – ať již v Praze anebo Brně – ujít!

Foto: BRNOKONCERT

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..