Na soutěži Miss taneční nastupuje náhradnice

Těsně před branami finále došlo v desítce nejlepších ze soutěže Miss taneční 2017 k jedné změně. Jedna z dívek se musí se soutěží předčasně rozloučit a její místo zaujme šťastná první náhradnice. A kdo bude soutěžící hudebně doprovázet?

Nastupuje náhradnice!

Již se opravdu velice rychlými kroky, ba přímo sprinterským tempem blíží soutěž Miss taneční 2017. Její velké finále se opravdu netrpělivě očekává tuto sobotu 11. února od 19.30 hodin v aréně laserových her v Boby centru v Brně. Těsně před branami finále se však jedna z porotou vybraných finalistek musela se soutěží předčasně rozloučit…

Bohužel, ze soukromých a rodinných důvodů odstupuje reprezentantka (shodou okolností pořadatelské taneční organizace) Taneční školy Dynamic z Brna KLÁRA VAJDOVÁ. Tato jedna z dalších devíti favoritek finále, která si tedy letos, žel, nezasoutěží, bydlí v Brně. Narodila se 4. 11. 1999, váží 58 kg a měří 166 cm.

Klára Vajdová odstupuje ze soukromých důvodů předčasně ze soutěže.

Odstupující Kláru ve finále zastoupí první náhradnice HELENA BAGÁROVÁ. Rovněž Brňanka. Je o čtyři měsíce mladší – narodila se 10. 7. 1999. Tato středoškolačka měří 168 cm a má hmotnost 52 kg.

Helena Bagárová zaujme z pozice první náhradnice uvolněné místo ve finále.

 

Přejeme Kláře ještě mnoho jiných soutěží a Heleně velkou dávku štěstí, pevný krok, klid a pohodu do nadcházejících finálových bojů.

Ještě nikoli v poslední řadě uveřejňujeme, že dívky při sobotní soutěži bude doprovázet známý brněnský „pouštěč“ šestadvacetiletý DJ Slepi, vlastním jménem Petr Vlach.

DJ Slepi, vlastním jménem Petr Vlach.

Koho druhý ročník Miss taneční v Brně a okolí zajímá (čímž nediskriminujeme příznivce ze vzdálenějších lokalit!), neváhejte, poslední lístky do Boby centra jsou zatím ještě v předprodejích!

 

FOTO: TŠ Dynamic

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..