SEXY FUSION

Sexy a Smart jdou ruku v ruce

 

 

 

 

Insight Home, a.s. je  přední společnost v oblasti řízení budov a domácí automatizace.
Patří mezi 25% největších společností v České republice a pro rok 2015 byla zařazena do exkluzivní společnosti nejúspěšnějších firem, když obdržela ocenění Českých 100 nejlepších. Insight Home působí také na Slovensku, Polsku a  v Rusku. Jako systémový integrátor nabízí především řešení postavená na světových standardech AMX, Crestron nebo KNX.

dher

Po úspěšné kariéře v oblasti investičního bankovnictví v NYC se Jan Krasňan vrátil do Evropy a působil jako interim finanční manažer a konzultant, jehož expertizu využívali klienti z různých odvětví o velikosti SME až po Fortune Global 500. Janovou dlouhodobou vášní jsou současné umění, nadační činnost a alternativní investice. Koncept Sexy Fusion spojuje vše výše uvedené.

Bez názvu

České veřejnosti se představuje nová značka luxusních uměleckých reprosoustav

Pod názvem Sexy Fusion přináší do interiéru nejen krásu, ale i pohodu a špičkový zvuk. Autor konceptu, Jan Krasňan, žil v New York City a pracoval jako investiční bankéř. Jeho vášní se stalo moderní umění včetně svých investičních aspektů.

„Rozhodl jsem se spojit radost spotřební elektroniky, design, umění a filantropii v unikátní koncept, který je spojením toho nejlepšího, co v lidech je. Pracoval jsem na různých fúzích na obou stranách Atlantiku, ale tahle je nejvíc sexy,“ dodává Jan Krasňan s úsměvem. „Žádné jiné reprosoustavy na světě neposkytnou modulární platformu, která je interiéru přátelská, lze ji stále vylepšovat, nese atraktivní investiční potenciál a navíc podporuje rozvoj talentovaných studentů špi kových technologií.“

Prvním ambasadorem značky Sexy Fusion se stává přední dodavatel technologií chytrého bydlení na českém trhu, společnost Insight Home, a.s. Předseda představenstva, Jan Průcha, komentuje: „Moderní dům není tvořen jen technologickými novinkami. Každý interiér si zaslouží i jedinečný styl a charakter, který mu propůjčí právě umělecké high-end reprosoustavy. S instalacemi značkových high-end systémů máme dlouholeté zkušenosti, nicméně koncept Sexy Fusion je další příčka evoluce, kam se lze posunout. Neodolali jsme a umělecké reprosoustavy jsme s potěšením vystavili v&n bsp;našem showroomu, kde všechny zájemce o tuto novinku rádi uvidíme.“

Sexy Fusion bude k vidění a slyšení na přehlídce toho nejlepšího z českého designu. Prague Design Week se koná již třetím rokem od 2. do 8. května v domě Franze Kafky na Staroměstském náměstí. Luxusní reprosoustavy budou instalovány v místnosti č. 304, v interiéru navrženém designovým studiem Punto, které se podílí na společné expozici. Návštěvníci veletrhu si budou moci poslechnout svou vlastní hudbu, např. z mobilu a budou se pořádat kromě soutěží i workshopy prezentující výrobu reprosoustav v ČR.

Inspirace top světovými galeriemi se odrazila i v přístupu k zákazníkům. Reprosoustavy si lze zdarma na týden zapůjčit domů včetně elektroniky a několika výměnných uměleckých panelů. Díky zakázkové výrobě je možné vybrat dosud nevídanou povrchovou úpravu a osazení dle svého gusta i rozpočtu. Velkou ambicí Sexy Fusion je přinést brzy do řady českých domácností novou vlnu radosti a pohody, protože již nebude nutné se o nákupu audiosystému složitě dohadovat s partnerkou, která si potrpí na vytříbený design, eleganci a styl. Přitom většina komerčně dostupných řešení tuto podmínku nesplňuje.

dhreefhgf

 

  • 26. dubna 2016 – Na český trh je uvedena nová značka Sexy Fusion přinášející luxusní umělecké reprosoustavy
  • Sexy Fusion je inovativní koncept, který sjednocuje high-end zvuk, design, umění, možnost vylepšování, má investiční potenciál a nechybí ani filantropie
  • Prvním obchodním partnerem se stává společnost Insight Home, kde je Sexy Fusion vystavena
  • Jedinečné reprosoustavy budou k vidění a slyšení na Prague Design Weeku
    2. až 8. května 2016

sgserg

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..