331 Dance Studio Olomouc naučí tancovat děti i dospělé. Přidejte se!

Právě teď je nejvhodnější čas naplánovat si mimoškolní a mimopracovní aktivity na následující rok

 

331 Dance Studio působící v Olomouci otevírá od září 2015 nové taneční kurzy. Jde o ideální příležitost, jak se naučit tancovat street dance (hip hop, house, dancehall, mtv dance, …) nebo třeba contemporary dance (současný tanec). V 331 Dance Studiu Olomouc totiž probíhá výuka dětí (a to už od 3 let), dospívajících i dospělých, úplných začátečníků i pokročilejších tanečníků.

Právě teď je nejvhodnější čas naplánovat si mimoškolní a mimopracovní aktivity na následující rok. Pokud by taková aktivita měla být zábavná a tělu prospěšná, nemůžete si vybrat nic lepšího než tanec. 331 Dance Studio Olomouc vás proto zve do svých tanečních kurzů … Ti, kteří už to vyzkoušeli, se nemohou dočkat první lekce v nové taneční sezóně. Ti, kteří to teprve vyzkoušet chtějí, mají právě teď nejvyšší čas vybrat si ten nejvhodnější street dance kurz a přihlásit se. 331 Dance Studio Olomouc totiž s radostí přivítá nové zájemce. A že jste nikdy netancovali? Tak to tedy rozhodně nevadí.
Tanec pro děti od 3 let: nejmenší se učí formou her, starší děti už jezdí i na soutěže
Pokud máte děti, můžete je přihlásit do tanečních kroužků rozdělených podle věku (Streetdance Mini – od 3 do 7 let, Streetdance Kids – od 8 do 11 let, Streetdance Juniors – od 12 do 15 let). Na jednotlivých lekcích děti projdou pohybovou přípravou, naučí se základní prvky a kroky tanečních stylů hip hop, house dance nebo mtv dance, které se následně spojí do tanečních variací a choreografií. Důraz je kladen na zlepšování pohybové koordinace, izolaci pohybů jednotlivých částí těla a rozvoj taneční osobnosti dítěte. Vše samozřejmě s ohledem na věk dětí, ti nejmenší se učí především formou her. Kromě ukázkových lekcí pro rodiče se děti dle domluvy mohou účastnit tanečních soutěží a nejrůznějších vystoupení. Například v loňské taneční sezóně vybojovali děti a junioři z 331 Dance Studia Olomouc na soutěžích krásné 1. a 2. místo.

Více informací o tanečních kroužcích pro děti
•       Streetdance Mini (3-7 let): www.331.cz/streetdance-mini •       Streetdance Kids (8-11 let): www.331.cz/streetdance-kids •      Streetdance Juniors (12-15 let): www.331.cz/streetdance-juniors Tanec pro mládež: oblíbený je hip hop, dancehall, twerk, ale i contemporary dance
Pro všechny, kterým už bylo 16 let, má 331 Dance Studio Olomouc opravdu širokou nabídku kurzů. Ať už se vám líbí jakýkoliv taneční styl spadající pod street dance, bez problémů si vyberete. Nejkomplexnějším kurzem, který vás provede nejrůznějšími formami pouličního tance, je Streetdance Styles, naopak pouze pro slečny a dívky je určen kurz Ladies Dance. Právě v něm se vyučují v současnosti velmi populární dancehall nebo twerk. Oba tyto kurzy jsou zajímavé především tím, že se na lekcích střídá větší množství lektorů, vždy specialisté na daný taneční styl. Účastníci lekcí tak mají jedinečnou příležitost poznat street dance z různých pohledů.
Svůj samostatný kurz mají i dva nejznámější pouliční taneční styly, a to hip hop a house dance. Oba tyto kurzy jsou zaměřeny na výuku tanečních prvků a kroků těchto stylů, ale také na informace z historie a další zajímavosti. Novinkou v 331 Dance Studiu Olomouc, která se ale těší velkému zájmu, je kurz Contemporary Dance. Pokud se potřebujete po náročném dnu uklidnit a protáhnout svaly, je tento kurz to pravé pro vás. Contemporary dance (současný tanec) využívá jak pravidla a prvky klasického baletu, tak improvizaci, floor-work a contact-release, prvky charakteristické pro moderní balet.
Více informací o tanečních kurzech pro mládež
•       Streetdance Styles: www.331.cz/streetdance-styles •     Ladies Dance: www.331.cz/ladies-dance • Hip Hop: www.331.cz/hiphop •    House Dance: www.331.cz/house-dance •   Contemporary Dance: www.331.cz/contemporary-dance

Tanec pro dospělé: i když se pořádně maká, jde především o zábavu Na tanečních lekcích v 331 Dance Studiu Olomouc se nebude kvůli svému věku nikdo cítit starý. Důkazem toho je kurz Fun Dance, který je určený všem ve věku od 25 let, ale navštěvují jej běžně tanečníci a tanečnice starší 30 i 40 let. Výuka je pochopitelně přizpůsobena věku tanečníků a spíše než na složité vysvětlování jednotlivých prvků a technik je kladen důraz na zábavné pojetí kurzu. Lekce jsou vedeny aerobní formou, tzn. že jsou zaměřeny na zlepšování fyzické kondice. Více informací o tanečním kurzu pro dospělé
•       Fun Dance: www.331.cz/fun-dance
Všechny uvedené kurzy budou probíhat na tanečních sálech v centru Olomouce a odstartují v týdnu od 14. 9. 2015. Více informací o 331 Dance Studiu Olomouc se dozvíte na webových stránkách www.331.cz, s jakýmikoliv dotazy se neváhejte obrátit na e-mail studio@331.cz nebo telefon (+420) 730929220.

331_plakat20150102030506070808331_plakat2015_junior

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *