Nadšenci hip hopu pozor! Tradiční vánoční RDE v B-Original je zpět!

Co je RDE? RDE aneb opravdové taneční vzdělání je jedinečný projekt svého druhu. Jedná se o taneční vzdělávací program, který tu je již od roku 2011. Tanečníci vyzkouší nejen praktické lekce, ale dostanou velké množství nových informací na teoretických přednáškách. Neváhejte!

Tradiční  vánoční RDE v B-Original je zpět! Proběhne další pokračování s názvem RDE SPECIAL.

Co je RDE??
RDE aneb Opravdové taneční vzdělání je jedinečný projekt svého druhu.
Jedná se o taneční vzdělávací program, který tu je již od roku 2011.
Tanečníci vyzkouší nejen praktické lekce, ale dostanou velké množství nových informací na teoretických přednáškách.

Lektoři se zaměřují na basic a foundation. Vyučují jednotlivé názvy kroků a vysvětlují techniku tance. Hlavní myšlenka RDE je projít teoretickou částí a mít možnost prodiskutovat vaše dotazy. (Tak si spojíte  nezbytné a důležité informace, které Vás posunou dál a  můžete vykročit novým tanečním krokem …..)
Celý program je vystavený tak, aby  si přišli  na své  tanečníci i laici. Vřele doporučujeme trenérům, choreografům i porotcům a všem nadšencům od 12 let.

Proč “SPECIAL”?

Už 4 roky se zabýváme  historií  jednotlivých tanečních stylů, hudby a dalších odvětví, a to především v místech, kde spousta těchto krásných věcí vznikala… v zahraničí. My však už za několik desítek let máme i vlastní historii a VY máte možnost si přijít poslechnout příběhy  těch, kteří tu Hip Hop a Breakdance nastartovali. Nov&aac ute; generace už tyto “pány” nezná a my si myslíme, že právě tito si víc než zaslouží, aby byli zpět mezi námi a řekli,  jak se to všechno odehrávalo tady v 80-tých letech. Btw…Bez nich by nebylo např. SDK, HHM, DFA a ani RDE a další významné akce v ČR.
I my máme naše české “OGs”.  Přijďte si  potřást rukou s TONDOU KAŇOKEM, JINDROU HESEM, FIDLIM, PETREM JEŽKEM, RUDOU ORAČKOU, SPY ROBY a dalšími. Legendárnímu seskupení umožníme i učit to, co oni uměli nejlépe, v podání WORKSHOPU “New Jack Swing”…, kterého se ujme RUDA.

Můžete se samozřejmě nachystat i na starou dobrou klasiku a to je WAHE a jeho FUNK, kde bude workshop speciálně zaměřený na SOCIAL DANCE.

Pro ladies, (ale i pány) se projede z Bratislavy BESHIU a přitáhne nové flavour v DANCEHALLU se zaměřením na PÁRTY štýlo.

Nakonec trochu více přitvrdíme a prostor dostane STRAIGHT DANGER s jeho crew UNION RUNNERS, za jejich supportu dá na workshopu KRUMP techniky a pak 30min +/- SESSION.

Ke všem stylům neodmyslitelně patří PŘEDNÁŠKY, kde se tradičně můžete vyptávat a vyptávat.

NOVINKA NA RDE JE: 1,5h přednášky a 2h workshopu!! Nikdy nám čas nestačil, tak tady ho máte víc! Ukrátili jsme na různorodosti stylů a přidali na čase …ti, co už tu byli, vědí dobře  proč.

KAPACITA JE VÝRAZNĚ OMEZENÁ VZHLEDEM K MENŠÍM PROSTORŮM, ale atmosféra se bude dát krájet. Neváhejte.

NUTNÉ POSLAT REGISTRAČNÍ MAIL A PLATBA PŘEDEM NA B.Ú. do 8.12.2014!!

REGISTRACE: realdanceeducation@yahoo.com
Jméno a příjmení:
Na kolik bloků jdeš a jaké styly:
tel. číslo a e-mail:

Storno podmínky: od 8.12.2014 platba nevratná!!!

CENA:
1 BLOK – přednáška+workshop 490,-
4 BLOKY – přednáška+workshop 1790,- (do 8.12.2014)

Platba na b.ú. do 8.12.2014
GE MONEYBANK 175986633/0600
(po 8.12.2014 už jen možnost zakoupení jednotlivých bloků, ale pouze po přihlášení na registrační e-mail)

PROGRAM:

SOBOTA 13.12.2014

1.BLOK
10:00-11:30 přednáška – FUNK / WAHE
11:30-13:30 FUNK SOCIAL DANCE

wahe final

2.BLOK
14:00-16:00 diskuze/přednáška CZ 80´s HIP HOP/české LEGENDY
16:00-17:30 NEW JACK SWING / RUDA ORAČKO

Cz 80 oprava (1)

NEDĚLE 14.12.2014

3.BLOK
10:00-11:30 přednáška – DANCEHALL / BESHIU (SK)
11:30-13:30 PARTY DANCE

BESHIU  final

4.BLOK
14:30-16:00 přednáška-KRUMP / STRAIGHT DANGER
16:00-17:30 KRUMP/ 17:30- 18:00?? Session UNION RUNNERS

Krump final

Těší se na vás celá legendární crew, lektoři a tým RDE!!!

Lektoři:

Beshiu

Láska ke  karibskému tanci v Beshiu rozkvetla po účasti na BIG UP kempu v Evropě, kde měla možnost pocítit, jak je kultura vžitá v  jamajských tanečnících. . Současně reprezentuje dancehall crew BADD FYAH, která si pomalu buduje svoje místo na scéně a reprezentuje Slovensko v zahraničí.

WAHE (BDS, ROS)

Wahe je ikona streetdancového undergroundového a freestylového tance v Čechách.
Jako 12ti letý se setkává poprvé s Hip Hopovou kulturou a to formou Graffity. Tanečn&iac ute; mentalita pocházející z rodného Arménska ho ale nasměrovala na další element Hip Hopové kutury, kterým je BBoying.

Union Runners

Skupina vznikla na jaře roku 2008 a zaměřuje se na street dance styl KRUMP. Krump je energický a fyzicky velmi náročný tanec s bojovými prvky. Vznikl v ulicích L.A. a do dnešní doby se rozšířil do všech koutů světa. Union Runners za sebou mají uspěchy jak na domácí scéně, tak i v zahraničí a jejich team tvoří krumpeři z České republiky, Polska, Francie a Brazílie.

Přednáška bude pojatá všeobecně. Na workshopu se naučíte nejen nejrůznější techniky, názvy apod., ale budete mít možnost, za hypování celé crew, dát společně s nimi i krump session.

Jednou z prvních českých legend na RDE SPECIAL je…

FIDLI  (Martin Fidler)

,,Rok 1989 listopad – revoluce, hned po té se objevuje v Česku povolená MTV a nová taneční vlna NEW BEATU, DANCE FLORU, HIP HOPU (tehdy ještě RAPU, NEW JACK SWINGU). V té době jsme společně se Sekim začali navštěvovat první kurzy.
V té době se Hip-hopu věnuje asi tak 6-15lidí v ČR….

Ale těšit se můžete i  na další  uznávané lektory a oni se těší právě na Vás

RDE SE 2014

 

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..