Jak si udržuje Vlastimil Harapes svou kondičku?

„Zdravý program, který vás roztančí“, tvrdí Vlastimil Harapes

 

 

 

 

Baletní mistr Vlastimil Harapes si udržuje svoji fyzickou kondici nejen pohybem, ale také zdravým pitným režimem. Přiměřeně, jak sám dokládá. „Objevil jsem úžasný způsob, jak si dopřát požitek z lahodného moku a přitom si zachovat dobrou kondici. Díky čtyřměsíčnímu programu kvasných nápojů, který nabízí unikátně jen Chateau Lednice. Ovocné kvasné nápoje jsou plné vitamínů a chuti, kterou neruší žádný konzervant.“

_MG_8276

Zajímalo nás, zda mohou být vinné nápoje povzbuzující před tanečním výkonem a zda se p. Vlastimilu toto v profesionálním životě osvědčilo. Na to však mistr baletu a herec divadla Semafor odpovídá takto:

„Před tanečním výkonem jsem to nikdy nezkoušel, ale mohu potvrdit, že kvasné nápoje vás doslova roztančí, protože jsou obrovským zdrojem přírodní energie.“

_MG_8025

Na křtu kvasných nápojů, který uváděl Lukáš Langmajer a konal se v krásných prostorách Svatováclavské vinice Villa Richter, se Vlastimil Harapes proměnil v Baccha, boha vína. Spolu s herečkou Veronikou Arichtevou a lékařkou estetické medicíny MUDr. Ivanou Němečkovou požehnali mistrům svého oboru z Vinařství Chateau Lednice, aby se jim v práci, udržování tradic a vytváření inovací nadále dařilo a aby si kvasné nápoje Višňák, Bobulák a Burčák bez generačního rozdílu oblíbila celá široká veřejnost.

_MG_8271

Kromě toho, že program kvasných nápojů je světovým unikátem, přivedli vinaři z Chateau Lednice na trh také patentované chladicí zařízení, které přináší revoluční řešení pro distribuci kvasných nápojů v té nejlepší kvalitě. Aktuálně jej naleznete na šedesáti místech v celé republice. Neváhejte ochutnat a uvidíte, že i Vám bude nejen do tance!

VINAŘSTVÍ CHATEAU LEDNICE, a. s. www.chateau-lednice.cz

Foto: foto-felli.cz

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..