Na české popové scéně zůstalo jen tisíce otazníků

Ivetu Bartošovou provázely skandály, nevysvětlitelné vztahy a záhadná zůstává i její smrt

 

 

 

 

Iveta Bartošová, kterou v poslední době provázela nepřízeň osudu a nešťastné vztahy, se rozhodla svůj život dobrovolně ukončit skokem pod vlak. Je možné, že svou sebevraždu plánovala, kdysi totiž právě tak a navíc ve stejné datum, 29.,  zemřel její přítel Petr Sepeši, kterého Iveta označila jako svou životní lásku. Objevily se ale také spekulace, že Iveta spáchala sebevraždu pod vlivem hypnózy. Zvláštní zůstává i fakt, že její manžel byl pár dní před její smrtí viděn na kolejích.

3

Její život sice provázely nevysvětlitelné skandály, alkohol a nevydařená vystoupení,  ale je nutné vzít také v úvahu, že Iveta nazpívala celou řadu  písní a  dlouhé roky obohacovala českou popovou hudbu.

Dokonce jsme ji mohli vidět i tančit.

Iveta si zatančila ve slovenské obdobě naší StarDance, v soutěži Let´s Dance. Probojovala se až do osmého kola třetí řady slovenské soutěže. Umístila se na čtvrtém místě, což je snad největší úspěch české celebrity ve slovenské soutěži. Diváci na Slovensku měli Ivetu evidentně rádi. Kolo od kola se zlepšovala, moc jí to slušelo a bylo vidět, že ji to baví. V osmém kole se Ivetě nezadařily tance čača a salsa. Vyřadili ji porotci i diváci.

Tanečníci, kteří s Ivetou spolupracovali na nejrůznějších vystoupeních se shodli v tom, že Iveta sice nebyla  příliš nadaná na tanec, ale byla  velice pilná. Všechno si musela na parketu vydřít.

2

Iveta byla citlivá duše  a drsný svět showbyznysu jistě nenesla lehce. Její životní partneři možná nebyli pro Ivetu ta pravá duševní podpora.  Pomoc hledala na dně sklenky. Nenašla. Tvrdila, že už je unavená.

Zdá se, že skandály nekončí ani její smrtí. Nešťastný syn Artur i Ivetina maminka si přejí tichý pohřeb, ale Ivetin manžel Josef Rychtář chce za každou cenu prosadit okázalý pohřeb za přítomnosti médií.

 

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..