Skupina Voilà! chystá Velký pražský koncert

V rytmu swingu, a hlavně tedy electro swingu!

 

 

 

 

Velká přízeň publika, vytvoření a přestavení nové skladby a chuť uspořádat skvělý swingový večírek – to inspirovalo Voilà! k vytvoření vlastního koncertu 26. 11. 2013 od 19:30 v Experimentálním prostoru NoD! S kapelou si zazpívají i Doris a Sophia Lamošová, které znáte ze swingující kapely Doris & The Swingin” Bastards , či uskupení Hot Sisters. V rytmu swingu, a hlavně tedy electro swingu budeme pokračovat i po koncertě a to ve střední galerii, kde se bude těšit DJ Max W.

5289f8da802c8

Voilà! je čtyřčlenná skupina hrající žánr hudby, jež trefně vystihla jedna z příznivkyň kapely jako french vintage jazzie pop music. Kapela se propracovává k vlastní stylově širší písňové tvorbě, která vstřebává řadu prvků moderního šansonu, jazzu i spektrum dalších současných hudebních vlivů.

5289f8da80a96

DJ Max W. – electroswing s nezaměnitelným rukopisem, vkusem a nadhledem. Dlouholetý rezident legendárního pražského klubu Popocafepetl s výjimečným citem pro výběr a mix tracků. Jeho sety jsou spojením tradičního swingu a moderní taneční hudby se špetkou rock”n”rollu, hip hopu, dubstepu a reggae.

Vstupenky v ceně 120 Kč jsou v předprodeji v síti Ticketportal, SMS Ticket a ke koupi v NoD každý všední den od 16 do 20 hodin. Cena vstupenek na místě před koncertem bude 150 Kč.

 

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..