Strictly Come Dancing – „Tanec se smrtí“?

Z mého deníku: „Tanec se smrtí“. Kdo mohl vědět, že být přítomen na soutěži „Strictly Come Dancing“ by mohlo znamenat setkat se téměř se smrtí?

Pamela Stephenson-Connolly

taneční partner James Jordan

Z  mého deníku: „Tanec se smrtí“

“Kdo mohl vědět, že být přítomen na soutěži „Strictly Come Dancing“ by mohlo znamenat  setkat se téměř se  smrtí?

Kdo by si jen pomyslel, že tančit běžnou “American Smooth” by mohlo vést k prožitku blízkému smrti? Soutěž se rozehřívá, a pro tento týden byly soutěžícím povoleny tři “lifty” – zvednutí, či točení ve vzduchu.

“Já blázen, žila jsem v domnění, že nebudu dělat nic víc, než čekat, až mě můj taneční partner James Jordan odtrhne od země, ale brzy jsem se poučila, že budu muset přispět mnohem více“, říká Pamela.

„Při našem prvním “liftu” jsem se měla stočit k němu v absolutně rovné poloze, zůstat dokonale vyvážená a skončit 15 centimetrů od jeho pravé nohy, s mou levou nohou zvednutou dopředu a pravou nohou na špičce. Abych mu nerozbila nos svým loktem, měla jsem v poslední minutě zvednout obě ruce nad hlavu, a pak se má levá ruka měla položit za jeho hlavu, jak jsme se dostávali do zvedačky.“

“Bez preciznosti, James by naprosto nebyl schopen mě zvednout – bez legrace (zkoušeli jsme to)“, pokračuje Pamela.

“Další zvedačka měla být rychlá, nezpomalená otočka kolem jeho ramen, po které bychom naráz zastavili a dovolili odstředivé síle aby vymrštila mé tělo, které mělo dopadnout do jeho náruče. Naneštěstí jsem při generální zkoušce nevyvážila správně tělo a sklouzla jsem dozadu, hlavou napřed, za jeho zády. Neuvěřitelné štěstí a Jamesovy dokonalé reflexy znamenaly, že zachytil moje kotníky, a zachránil mě, abych si nezlomila vaz, jak moje hlava narazila v plné rychlosti na zem. “American Smooth”? Ne! – “American Scary” (Americká děsivá).

„Můj manžel, (který je v Kanadě), zachytil incident na YouTube. „Pamelo, co tě to posedlo?“ „To bylo drsné“, konstatoval.

„Co mě to přesně “posedlo“?, ptá se Pamela.   „Duchové minulosti soutěžících“?

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..