Kultura jako součást cestovního ruchu

Jihočeské divadlo se prezentovalo v Bratislavě

 Kultura jako součást cestovního ruchu proběhla v Bratislavě ve spolupráci Jihočeského divadla, agentury CzechTourism a Českého centra Bratislava.

Společně s našimi partnery jsme představili jižní Čechy jako region, kde se kulturní dědictví přirozeně propojuje se současným uměním, divadlem a novými kulturními projekty. Hlavními tématy byly světově unikátní Otáčivé hlediště v Českém Krumlově, festival Jižní Svéráz, Palác ilustrace, Port 1560 a další projekty, které přispívají k atraktivitě regionu pro domácí i zahraniční návštěvníky.

Prezentace se zúčastnili: Lenka Cimlová Ostrá a Monika Toncarová za Jihočeské divadlo, ředitel Portu 1560 Miroslav Březina, ředitel Paláce ilustrace Ivo Janoušek společně s Karolínou Dostálovou, ředitel turistické oblasti Budějovicko Tomáš Polanský a Petra Judová za Region Český Krumlov. Společně představili jižní Čechy jako destinaci, kde se propojují špičkové kulturní projekty, historické dědictví i současný cestovní ruch.

 

Lenka Cimlová Ostrá

pro Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Web používá Akismet ke snížení množství spamu. Zjistěte, jak jsou zpracovávány údaje z komentářů.