Jazzový festiválek

Oslavte jaro v Kralupech nad Vltavou, Jan Smigmator, Laco Deczi a další

Nemáte plán na příští sobotu 4. května 2024? Přijďte se nechat unést do světa jazzových tónů a uměleckých zážitků na 3. ročník jazzového festiválku u řeky Vltavy v Kralupech nad Vltavou! Od 15:00 do 21:00 se na levém břehu Vltavy odehraje nezapomenutelný kulturní zážitek pro všechny milovníky hudby, umění a dobrého jídla.

Celým festivalem bude jako moderátor provázet hudebník Petr Kroutil, frontman hned několika swingových seskupení, jako jsou Original Vintage Orchestra či Pink Swing. Na velké scéně se vystřídají hudebníci jako Jan Smigmator, Laco Deczi, Jana Koubková, Duende, Jamie Marshall a Amplified Acoustic Band či Celula New York, kteří přinesou energii a vášeň jazzu ve všech jeho podobách.

Kroutil se v poslední době kromě jazzu a swingu věnuje také pop music. Složil titulní píseň k filmu Tomáše Hoffmana s názvem „Sladký život“. Na jazz ale nezapomněl a na festivalu si zahraje hned s několika hosty. „Nemohu se dočkat až si zahraji s Lacem Deczim, s Janou Koubkovou a dalšími. Tenhle festival je oslavou kvalitní hudby a věřím, že všichni návštěvníci si ho užijí stejně skvěle, jako v minulých letech,“ říká Petr Kroutil.

Pro ty, kteří preferují intimnější atmosféru, bude na malé scéně připraveno divadlo, tanec a další umělecká představení. A co by to bylo za festival bez dobrého jídla a pití? Na místě si budete moci vychutnat širokou škálu občerstvení i nápojů. Ať už jste milovníci kulinářských pochoutek, jazzu nebo obojího.

Vstup je zdarma!

Marie Horovitzová

pro Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..