Richard Sacher slavil zpěvem a striptýzem

Dámy, pozor! Fešný zpívající spisovatel Richard Sacher oslavil své padesátiny a bylo na co se dívat!

Zpívající spisovatel Richard Sacher oslavil padesátiny

Přibližně 120 lidí, včetně známých tváří, dorazilo do pražského podniku YoCafe hned za Divadlem na Vinohradech. Všichni nesli v ruce dárek! Svoje 50. narozeniny tam totiž slavil spisovatel, zpěvák a moderátor Richard Sacher. Popřát mu přišli například mim a bavič Václav Upír Krejčí, majitel společnosti Knihy Dobrovský Petr Dobrovský, televizní a rozhlasový moderátor Petr Jančařík, autorka skvělých kuchařek Eva Filipová, astroložka Olga Krumlovská, herci Petr Batěk a Bára Fišerová, režisér Marek Dobeš, kapelník skupiny Abraxas Slávek Janda, zpívající kytarista Daniel Krob či italský zpěvák Davide Mattioli.

Vrátil se po šesti letech

Bylo těžké najít v centru Prahy prostorný a zároveň pohodový podnik, kam bych rád pozval svoje přátele a dobré známé. V YoCafe jsem oslavil 44. narozeniny, a tak jsem se sem rád vrátil. Mimo jiné i proto, že majitel mezitím nechal podnik asi tak o třetinu zvětšit,“ řekl Richard Sacher, který měl do poslední chvíle obavy, že přijde dvacet lidí. „Několik hodin před začátkem mi volal jeden člověk za druhým, že onemocněl buď on, nebo děti. Viróza skolila i zpěvačku Šárku Rezkovou a moderátorku Marii Tomsovou. To se ale v březnu stává,“ dodal zpívající spisovatel, kterému padesátku hádal opravdu málokdo.

Vlasy si zatím nebarví

„Plastiku nemám, vlasy si ještě nebarvím. Snažím se alespoň hodinu denně sportovat. Hodně chodím pěšky, nevozím si zadek v autě. Nepřejídám se, nekouřím, s alkoholem to nepřeháním a drogy neberu,“ vysvětlil Richard, jenž svoje hosty překvapil menším programem. „Každý druhý interpret ochořel, a tak jsem scénář připravil pár minut před začátkem na základě toho, kdo byl schopen a ochoten vystoupit.“

Místo dortu dostal perník

Publikum nakonec rozpohyboval a roztleskal Václav Upír Krejčí, slovenský Freddie Mercury Peter Paul Pačut, zpívající herečka Jana Vaculíková, legenda 80. let Michaela Linková a rocková zpěvačka Ina Urbanová. Happy Birthday Richardovi zapěla skupina Maxíci v čele s Pavlem Vohnoutem alias Kyklopem. Svůj nejnovější song Jsi moje holka na závěr „hodil do davu“ sám oslavenec. Toho přijela až z Německa podpořit jeho sestra, úspěšná malířka Alena Steinlechner. Fotokopie jejích obrazů během oslavy zdobily stěny YoCafe. No a místo dortu dostal Richard Sacher obrovský perník ve tvaru čísla 50! V Pardubicích ho vyrobil a do Prahy osobně přivezl Král perníku Pavel Janoš.

Petr Jančařík, Richard Sacher a Král perníku Pavel Janoš

Foto: Marián Juskanin

Slavilo se tancem, zpěvem a Richard pro pobavení svých přátel využil textu písně Václava Upíra Krejčího a předvedl své vytrénované tělo. Oko nejedné z dam zaplesalo!  Zazpívali i další hosté a atmosféra se postupně dostávala do varu. Svým dojemným písničkovým příběhem   velmi zaujala herečka Jana Vaculíková, ostatně posuďte sami v naší ukázce.

Taneční kreace Richarda Sachera

Vystoupení graduje

Jiskra v oku….

Tak dámy, co Vy na to? 

Peter Paul Pačut

Petr Batěk

Jana Vaculíková dojala svou písní

Eva Filipová

Maxíci

Richard se svojí sestrou Alenou Steinlechner

Michaela Linková

Richard a Petr Hannig, objevitel Lucie Bílé

Richard a moderátorka Lucie Junková

Richard a Ina Urbanová

Rocková zpěvačka  Ina Urbanová

 

 

Takže Richarde, všechno nejlepší!

Foto, video: Eva Smolíková

 

Eva Smolíková

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..