Věštkyně Olga Krumlovská oslavila narozeniny a co věští českému národu?

Mezi gratulanty byl také Stanley Bradley alias Stanislav Brázda. Co bude dál?

Astroložka a spisovatelka Olga Krumlovská  oslavila v pražském klubu  Destiny v ulici V Tůních své  60. narozeniny.

Proč zrovna tam? Před 10 lety tam slavila padesátiny… V té době se klub ještě jmenoval Jampadampa, jeho majitelem byl Petr Kuchař, který jej ale po nějaké době prodal,  na oslavu  Olgy do Destiny však dorazil také.

Olga Krumlovská napsala mnoho desítek knih, nejen horoskopy, ale třeba i titul Jóga prstů, což byla její velmi úspěšná kniha. Napsala přes 60 knih. „Už by mi to měli úředně zakázat,“ směje se.

 Opakovaně hostovala v pořadu Sama doma v České televizi.
Možná si ji mnozí pamatujete také z časopisu Astro, kde  pravidelně  vycházely její příspěvky, odtud se také znají s věštcem Stanislavem Brázdou. Ten přišel s manželkou Lucií a zřejmě byl na oslavě jedním z nejznámějších hostů. Mimochodem – jeho skutečné jméno je opravdu Stanley Bradley a já jsem viděla dokonce jeho rodný list! To možná málokdo tuší. Ve skutečnosti Stanislav Brázda je  jméno jeho otce.

Stanley Bradley a jeho žena Lucie

Olga Krumlovská a Stanley Bradley

A co říká Olga o tomto roce? Jak bude českému národu?

Tento rok přinese mnoho změn, a to v dobrém i ve zlém. Postavení Jupitera v Býku hovoří o finančních nejistotách, ohrožení pohody, pocitu štěstí a majetku. Proto je na místě co nejrychleji se pojistit proti ztrátám. Velký tlak bude na psychiku lidí, to signalizuje Pluto na začátku Vodnáře. Také Černá Luna na začátku Lva varuje před fatálními zásahy do života lidu.

Byla to zřejmě intuice, která mi zavelela podívat e na postavení planet na přelomu let 1938 a 1939. Ke své lítosti jsem shledala hodně podobného.  Pluto se dostane do znamení Vodnáře, v tomto postavení ohlašuje nástup sedmi hubených let, které naši zemi čekají. Po celou dobu války podobně Pluto atakovalo 8. stupeň Lva, který přísluší Čechám. A navíc se v průběhu roku dostane přímo na tento citlivý stupeň Černá Luna a jupiter jako planeta štěstí se v tu dobu dostane do nepříznivého postavení, přestane nás chránit. Rok 2023, zejména období od jara do podzimu, přinese fatální události, které nás těžce zasáhnout. Začne rozsáhlá přeměna, která bude probíhat sedm let a po níž už nikdy nebude nic stejné jako dřív. Budeme všichni doufat, že to budou pouze  ekonomické následky současných událostí a že nepřijde ještě něco dalšího.  Ale nejhorší nás čeká v roce 2023, následující rok se budeme odrážet ode dna a léta 2025 a 2026 budou pro náš národ v rámci možností a dlouhodobé přeměny poměrně šťastné.

Věštec Stanley Bradley, který předpověděl rok předem v radiu Bonton v nočním vysílání teroristické útoky na New York a Londýn, zaujal v minulosti celosvětovou veřejnost přesností a detaily svých predikcí. Říká: „Je dobré vždy počítat s tím, že nic nemusí trvat věčně, nic není samozřejmé a je dobré si vážit toho, co máme.“ Jeho kniha Jak se dožít 140 let vyšla v pěti vydáních a napsal mnoho dalších, Škola psychotroniky, Osud, Záhady a taje  a jiné. Pro toto období zaujal tím, že prezidentu Vladimíru Putinovi předpověděl rakovinu. Inu, kdo ví…

Každopádně během oslavy byl veselý a celkem netradičně zaveršoval Olze básničku, kterou složil. Že by se vrátil do svých dětských let? Moderátor Richard Sacher si z něho dělal legraci, že je mu teprve 6 let, když se  tedy budeme dožívat 140-ti let. Stanley se na ta slova mračil, ale pak dětsky  radostně skládal rýmy….

Richard Sacher

Do klubu Jampadampa (nyní Destiny) Olga Krumlovská často chodila na VIP
karaoke, které tam pravidelně uváděl spisovatel, novinář, moderátor, zpěvák a astrolog Richard Sacher… Chodily tam i další  známé osobnosti – například Bohuš Matuš, Zbyněk Drda ze SuperStar, Marie Pojkarová, Hynek Tomm, hudební skladatel Eduard Parma a další… Všichni tam zpívali, Olga nebyla výjimkou… nejraději zpívala písně Hrobař (Premier), Boty proti lásce (Yvonne Přenosilová) a Trouba (od Lucie Bílé)… V Destiny se po 10 letech nechala přesvědčit a zazpívala je na své oslavě zase. V klubu Destiny se v současné době dvakrát do měsíce konají karaoke s  DJ Majlou.

Součástí oslavy v Destiny totiž bylo karaoke, které opět uváděl Richard
Sacher, písně pouštěl DJ Majlou, který navíc jen tak od pultu bravurně  zazpíval  píseň Už mi lásko není dvacet let… dostavilo se i několik štamgastů z tehdejší doby a ti Olze také zazpívali k narozeninám… například Jana Pánková a „Goťák“ (Vašek EN)

 

„Když jsem přemýšlela, kde svoje kulatiny oslavím, ihned jsem si vzpomněla na klub Jampadampa. Následně jsem na ulici potkala Richarda Sachera a řekla jsem mu, že mě mrzí. že nemůžeme udělat oslavu tam. Poprosila jsem ho, aby vymyslel něco v tomto duchu. K Richardovi se druhý den nečekaně dostala informace, že bývalý klub Jampadampa opět změnil majitele, přejmenoval se na Destiny a už zase se tam konají karaoke pro veřejnost. Zašel tedy za novým šéfem a během chvíle s ním domluvil moji oslavu spojenou s karaoke a diskotékou. Zároveň jsem ho poprosila, aby akci odmoderoval a taky zazpíval. Během večera jsme se vrátili v čase o deset let! Skoro všechno bylo jako tenkrát.“ prozradila Olga Krumlovská, která se společně s přítelem a nejbližšími přáteli vydržela bavit až do pěti hodin do rána.

 

Jana Pánková

Zpívající dárky pro Olgu..

„Goťák“

Text: Eva Smolíková, Richard Sacher

Foto, video: Eva Smolíková

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..