Derniéry Lůzrů

Květen v Divadle BRAVO

Poslední šance!

V květnu dáme sbohem hned několika oblíbeným inscenacím od našich Lůzrů, které následně odejdou do archivu se štítkem „po derniéře“. Nepromeškejte poslední termíny a přijďte se nechat ohromit.

„Můžete s tím nesouhlasit, můžete se dokonce rozčilovat, ale to je asi tak všechno, co s tím můžete dělat.“

Jára Cimrman

HEROES SPOJENÍ AKROBACIE A PANTOMIMY

Jako první nás opustí představení HEROES od domácího souboru Losers Cirque Company. Tato inscenace z roku 2019 propojuje neuvěřitelné akrobatické prvky se zábavnou pantomimou. Jedinečné představení patří k těm, během kterých bylo v sále často hrobové ticho, ale na konci se naši akrobaté vždy těšili z potlesku ve stoje. Děkujeme hrdinové, byly jste bravurní!

VZDUCHEM TOUŽÍTE LÉTAT?

O rok starší představení VZDUCHEM mohli i přes technickou náročnost za těch pár let vidět diváci po celém Česku. Příběh o volnosti a touze létat uvedeme již pouze ve dvou termínech.

NESPOUTANÍ NOVINKA NA REPERTOÁRU

Novinku našich Lůzrů zkrátka musíte vidět! Čeká vás tanečně akrobatická koláž s vizuální náloží nabitá spoustou nových triků, které překonávají zákony gravitace. Do konce letošní sezóny nás čekají ještě dvě reprízy, a to 12. 5. a 4. 6. 2023.

BATOLIŠTĚ BRAVO! FESTIVAL PRO NEJMENŠÍ
A JEJICH RODIČE

Po velkém úspěchu prvního minifestivalu pro dětské diváky přicházíme s dalšími termíny. A máme velkou radost, že už zbývá posledních pár volných míst. Interaktivní představení pro děti do 3 let se vám tak líbí, že slibujeme návrat BATOLIŠTĚ i v příští sezóně. Dudlík na to!
PS: Už nyní vybíráme další pohádky, které si děti zamilují.

LÉTO S BRAVEM!

Od května se na vás navíc těšíme na naší Letní scéně Divadla v BRAVO! v Klášteře svaté Anežky České na Praze 1. Zde pro vás připravujeme jedinečný projekt SANCTI – spojení akrobacie, tance, vyprávění a živé hudby. Co si pod tím představit? Představení, ve kterém s námi budete muset jít, a to doslova.

POZOR!

S koupí vstupenek dlouho neotálejte, protože odehrajeme pouze 20 repríz a projekt se na domácí scénu do Braníka přenášet nebude.

Děkujeme, že vás máme a že k nám chodíte.

Vaši Lůzři a tým Divadla BRAVO!

 

Iveta Bláhová

pro Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..