Gentleman ČR 2022 tancoval v klokaních botách

Jiří Krampol smíchy brečel a mnozí diváci také

Herec Jiří Krampol usedl do čela poroty na finále soutěže Gentleman & Žena ČR 2022 v Divadle Horní Počernice. Vystoupení vítěze mužské kategorie Jaroslava Zákouckého ho rozesmálo natolik, že smíchy brečel! A nejen on – slzy smíchu ronili i další porotci a také diváci z řad veřejnosti.

Na jevišti se postupně představilo 12 finalistek ve věku od 25 do 40 let a 12 finalistů, kteří museli splňovat pouze spodní věkovou hranici – 24 let. A co předvedli návštěvníkům a porotě, v níž kromě Jiřího Krampola seděli také herci Zdeněk Godla, Simona Prasková a Jan Komínek, vítěz mezinárodní soutěže Man of the year Dominik Chabr, pořadatel soutěže Muž roku David Novotný, režisér Tomáš Magnusek, astroložka a spisovatelka Olga Krumlovská, zpívající spisovatel a moderátor Richard Sacher či zpěvačka Marie Pojkarová?

Jednak se představili formou medailonku, který natočili v chorvatské Trpanji, Drveniku nebo v českých Dětenicích a jednak si připravili volnou disciplínu. A na závěr nechyběla promenáda v šatech a oblecích studia Chic.

O vítězích nejvíce rozhodla volná disciplína! Zatimco 34letá Anastasia Babyna, pražská manažerka v cestovním ruchu, zaujala milým tanečním vystoupením se svojí dcerou, 48letý designer z Mělníka, Jaroslav Zákoucký, všechny rozesmál tancem v klokaních botách! Kromě dalších cen si oba z Divadla Horní Počernice odnesli poukaz na individuální pobyt v New Yorku. Večer skvěle moderoval Petr Vojnar a výtěžek z akce putoval na konto Galerie Silných Srdcí, která finále soutěže Gentleman & Žena ČR 2022 pořádala se společností StockholmDream Production.

„Překvapil mě zejména celkový vítěz, poněvadž dříve takto výrazný nebyl. Byl spíše tišší a držel se stranou. Jeho výkon nás všechny velice příjemně šokoval,“ řekla ředitelka soutěže Lucie Junková. „Stejně jako loni i letos se potvrdilo, že Gentleman roku musí být hlavně vtipný,“ dodal Richard Sacher, který v průběhu večera zazpíval.

 

Jaroslav Zákoucký zatančil v klokaních botách!

Lucie Junková s vítězi a vítězkami soutěže.

Moderátor Petr Vojnar vyzpovídal Olgu Krumlovskou, která představila svoji knihu Horoskopy 2023.

Jiří Krampol na pódiu absolvoval rozhovor se soutěžící č. 10 Terezou Maškovou.

Richard Sacher během pěveckého vystoupení.

Marie Pojkarová zpívala i vtipkovala.

Foto: Jaroslav Hauer

Richard Sacher

pro Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..