Nejen pro tanečnice na léto!

Do Bartolomějské ulice v Praze se nechodí už pouze na výslechy k policii, ale také za módou. Každá žena se chce líbit. Chce nosit něco příjemného i originálního. Proto jeden z neotřelých tipů pro letošní léto:

LEEDA Limited RED Collection

CATCH ME! RED LIMITED je limitovaná edice šatů z jemné viskózy s výrazným červeným potiskem z kolekce Catch me!

V RED LIMITED najdete odhalené vázací šaty nebo košilové klasiky. Každé jsou jiné, originální potisk se na každém kousku vždy mění. Šaty můžete vytvarovat pomocí pásku s výraznou stříbrnou karabinou nebo je nechat volně splývat. Díky lehkému a vzdušnému materiálu jsou skvělou volbou pro horké letní dny i večery.

KOLEKCE CATCH ME! RED LIMITED
Foto: Jiří Hroník
Design / styling:
Lucie Kutálková / Leeda
Grafický design:
Marius Corradini
Make up:
Renata Zelinková
Modelka: 
Anežka
Šperky:
Saskia Diez

LEEDA

V originálním interiéru obchodu v Batolomějské ulici v Praze najdete nejen limitované kolekce designérky Lucie Kutálkové, ale i doplňky a šperky od pečlivě vybraných, zejména lokálních designérů.

LEEDA STORE
Bartolomějská 1, Praha 1, 110 00
tel.+420 775 601 185
Otevřeno: Po–So 11–19 hod.

www.leeda.cz
www.facebook.com/leedafashion
www.instagram.com/leedastore/

Leeda

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Autor: Michal

Michal Stein je především textař se zaměřením na žánry šansonu, popu, rocku i dětské písně. Je držitelem Platinové desky (2009) za texty a dramaturgii alba Boooong! (GZ Digital Media 2004). Je autorem textu vítězné písně "Formule z formely" na festivalu Dětská nota 1983 (Mladá Boleslav). Několikanásobný laureát cen (jako textař) Písniček pro Hvězdu. Napsal přes 500 písňových textů. Natočeny jsou u vydavatelství Supraphon, Panton, Tommu Records, Popron, GZ Digital Media, Areca Multimedia, Comodo, Reflex Records a dalších. Spolupracoval mezi jiným s autory: Leopoldem Korbařem, Eduardem Parmou ml., Zdeňkem Bartákem ml., Zdenkem Mertou, Václavem Vašákem, Bohuslavem Myslíkem a mnoha dalšími. Jeho písně zpívali též Jana Kratochvílová, Stanislav Hložek, Daniela Šinkorová, Petra Černocká, Karel Bláha, Jana Kociánová. Šansony textoval i hercům jako např. Luděk Sobota, Jan Přeučil a další. Byl dramaturgem, producentem a hlavním textařem alba zpívající Arabely "Jana Nagyová zpívá dětem" (Tommu records 1993). Poté, co zemřel textař Pavel Vrba, začal intenzívněji spolupracovat s Elektrobandem Pavla Zedníka, multiinstrumentalisty a skladatele stejného jména. Píše články z oblasti kultury, sportu a životního prostředí do různých novin a časopisů, rediguje knížky. Příležitostně se věnuje pořádání a kurátorování výstav a moderování vernisáží. Několik let aktivně bojuje proti zastavování pražské zeleně v Praze 9 jako člen výboru hnutí Střížkovská občanská solidarita. Zajímavost: stal se dvakrát vítězem prestižní vědomostní soutěže Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně "Play in Zlín".

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..