Institut umění a Institut úzkosti vyzývají!

Tato žena Nadja Argyropoulou a její Institut úzkosti vyzývají zájemce o tvůrčí pobyt na ostrovech v Řecku! Hlaste se do 20. května!

Institut umění – Divadelní ústav ve spolupráci s Ministerstvem kultury ČR a Institutem úzkosti & Are|are-events.org vypisují výběrové řízení na měsíční tvůrčí pobyt v oblasti performance, fotografie, architektury, výtvarného a angažovaného umění v rámci mezinárodního projektu kurátorky Nadji Argyropoulou a Institutu úzkosti pracovně nazvaného „mêtis. the wave in the mind and fugitive planning“.

Tématem projektu je představa komplexní situace bankrotu politických systémů, selhání ekonomických modelů, devastujících klimatických dopadů, uprchlické krize a potřeba radikální změny.

Žadatelé musí mít české státní občanství nebo trvalý pobyt na území České republiky. Účastníkovi budou hrazeny cestovní náklady, pobyt a příspěvek na rezidenci ve výši 900 EUR.

Uzávěrka přihlášek je do 20. května 2019.

Více na http://rezidence.idu.cz/2019/syros-tilos-recko/

Tvůrčí pobyt bude uskutečněn během měsíce září a začátku října 2019 (maximální doba trvání rezidence je 30 dní) na ostrovech Syros a Tilos (Egejské moře, Řecko). Tvůrčí pobyt je určen především umělcům a není určen pro studenty středních a vysokých škol vyjma studentů doktorandského studia.

TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..