PLAMÍNEK tancoval i řádil ve Mlejně

TANEČNÍ MAGAZÍN navštívil závěrečné představení všech souborů taneční školy „MODERN DANCE PLAMÍNEK“. A díky pohotovým a dynamickým snímkům Moniky Opočenské se můžete podívat na malou fotoreportáž.

Na jiném místě TANEČNÍHO MAGAZÍNU můžete číst rozhovor s Lenkou Krenkovou, zakladatelkou a vedoucí taneční školy „MODERN DANCE PLAMÍNEK“. Také v něm hovořila o závěrečném vystoupení této sezóny. Doslova řekla:  „…to hlavní, absolventské vystoupení, nás ještě v červnu čeká. Všechny skupiny se sejdou v kulturním domě Mlejn ve Stodůlkách, kde předvedou své letošní choreografie. A jako každý rok zakončí letošní taneční sezónu společným tancem na pódiu, pod ním i po stranách hlediště. Má to, myslím, sílu – těším se.“

TANEČNÍ MAGAZÍN se nejen těšil, ale hlavně se na tu akci vypravil. Přesně v neděli 17. června do Kulturního zařízení Mlejn, v Praze 5 – Stodůlkách.  A? Stála za to! Opravdu, to celé stálo za to! Dvě představení za sebou. Na obě nabitý sál. Dokonce se musel „vysílat“ přímý přenos na dva obří televizní monitory v předsálí! Ohromný zápal všech na pódiu i v hledišti. Krásné a nápadité choreografie, citlivě vybraná hudba. Výborná práce se světly a také se zvukem. Prostě, jedním slovem – paráda!

Místo zbytečných slov přijměte raději několik snímků, vystihujících ono nádherné odpoledne.

TANEČNÍ MAGAZÍN děkuje za pozvání a drží palce celému PLAMÍNKU i jeho příznivcům a spolupracovníkům. A těšíme se na jeho nové akce v nové sezóně 2018/2019.

Foto: Monika Opočenská

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

5 komentářů u „PLAMÍNEK tancoval i řádil ve Mlejně“

  1. Závěrečné představení ve Mlejně si já i moje dcera náramně užíváme coby vystupující již několikátou sezonu:-). Celý rok se intenzivně připravujeme a nakonec jsme před závěrečným vystoupením vždycky úplně stejně nervózní:-). Ale to k tomu patří a my si celý rok včetně závěru maximálně užíváme – a to celé díky naší trenérce Lence, která nás celým rokem vždy s úsměvem, trpělivostí a novými nápady provází – díky Lenko za to vše!!! Na závěrečném vystoupení se podílí spousta lidí – ty fotky, světla, hudba, videa jsou skvělý! A protože vím, že za tím vším je spousta práce a příprav, děkuji i všem těm, kteří se na tomto podílí:-). Už teď se nemůžeme s dcerou dočkat, až bude zase září a my „to roztančíme“ opět naplno:-).

  2. Není to jen o tanci, i když tanec je právě to, proč jsme všichni do Mlejna přišli. Všechny nás tam spojuje pohyb, parta, se kterou se týden co týden scházíme, a hlavně neskutečně pozitivní a nabíjející energie, která, jak doufám, byla vidět. Teším se na další sezónu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..