Taneční rekordmani na největší taneční show

Benešovští HC Lev rozpouští led na zimním stadionu kvůli taneční akci E-motion

17 měst taneční skupiny Dancing Crackers vystoupí na největší taneční show letošního roku E-motion 2018. Akce se koná 12.5.2018 na Zimním stadionu v Benešově a pouze kvůli akci E-motion, benešovští HC Lev na stadionu rozpouští led.

Minulý rok zde byl dokonce stanoven nový celorepublikový rekord. Údaj byl do České knihy rekordů zapsán dne 13. května 2017.

Letos se můžete těšit na nezapomenutelný zážitek. Začátek velkolepé show bude patřit skupině ARIES, street dance exhibici a hudbě. Během dne vás čekají desítky tanečních vystoupení, pidilidi a balónková párty, diskotéka s DJ Basslickerem a živý koncert kapely NOC. Je připraven i doprovodný program. Veškeré zábavné atrakce, motokáry v nafukovací dráze, skákací hrad a další budou ZDARMA.


Připravte se, na místě můžete strávit s rodinou celý den. Pro hladové krky je zajištěn široký sortiment občerstvení, jako jsou domácí palačinky, káva, zákusky, dorty, nefalšované klobásy, hamburgery či gyros. Na výčepu bude s láskou čepována 11° pivovaru Ferdinand a pro nejmenší Ferdináda. < /span>

„Jsem hrdý na všechny kurzy po republice. Těší mě nadšení pro tanec dětí, dospělých i lektorů. Mám radost, že tvoří naší obrovskou rodinu Dancing Crackers.“ říká Jaroslav Havelka, zakladatel skupiny


Kdo je Dancing Crackers?

Tanečníci, co letos slaví již neuvěřitelných 10 let své působnosti a jsou NEJpočetnější (viz Česká kniha rekordů) a NEJvětší taneční skupinou působící v 17 městech České republiky (Sedlčany, Benešov, Divišov, Bystřice, Karlovy Vary, Jablonec nad Nisou a další), pořádají již 5. rokem NEJvětší taneční akci, na NEJvětší stagi v širokém okolí s NEJemotivnější atmosférou.

Kromě vystoupení na společenských akcích, pořádají během roku taneční kempy, kde si všichni najdou nové přátele, naučí se mnoho tanečních stylů, a to vše v inspirativním prostředí uprostřed přírody. V neposlední řadě má Dancing Crackers svou vzdělávací akademii, která pomáhá lektorům v jejich osobním růstu. Členem rodiny Dancing Crackers se může stát naprosto každý již od 4 let.

„Naší motivací je dělat svět radostnější a zároveň bavit tancem sebe i ostatní.“ říká David Šilar, specialista na komunikaci s veřejností

Přijeďte podpořit 12.5.2018 na Zimní stadion v Benešově své kamarády, spolužáky a děti z celé České republiky a užijte si společně taneční den pro celé rodiny.

 

Více informací o akci na www.emotionbenesov.cz

Michaela Reissig 

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..