Balladine zahajuje zimní semestr

Balladine zve na novou sezónu všechny, kteří mají rádi tanec

Tančit může každý! Balladine zve na novou sezónu všechny, kteří mají rádi tanec.

Taneční škola Balladine, která sídlí na Moravském náměstí 13 v Brně, zahajuje 25. září novou sezónu a rozšiřuje nabídku kurzů.

Kurzy jsou určeny všem, kteří rádi tančí, dětem i dospělým všech věkových kategorií. Svůj taneční repertoár si v Balladine rozšíří jak milovníci klasického baletu, tak i nadšenci současného tance. Výuka baletu a contemporary probíhá na úrovních začátečníků, mírně pokročilých a pokročilých. Dětské kurzy jsou rozděleny podle věku od 2,5let do 11let.

Letošní taneční novinky jsou Tanec s partnerem, určený pro baletní nadšence, dále moderní tanec s technikami Marty Graham a José Limóna a pro děti od 7let je otevřen kurz baletní přípravy na konzervatoř.

“Znovu také otevíráme úspěšný kurz babywearing barre, což je unikátní koncept cvičení a tance pro maminky s dětmi v šátku. Prvky baletu, jógy a pilates jsou spojeny příjemnou formou do lekcí, kde můžete načerpat síly, dostat se po porodu zpátky do kondice, fyzické i psychické, a především upevníte vztah se svým miminkem,“ uvedla ředitelka Balladine Petra Chaloupková.

V průběhu zimního semestru proběhne i několik tanečních workshopů.

Veškeré aktuální informace naleznete na webových stránkách studia www.balladine.cz.

 

Bc. Hana Kachlířová, DiS.

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..