Novou tváří Reeboku je rapper Machine Gun Kelly

Reebok představuje nového člena svého kreativního týmu

 

Reebok představuje nového člena svého kreativního týmu. Tváří značky Reebok Classic a také oblíbených sneakers Club C se stává americký rapper Machine Gun Kelly.

Rodák z Clevelandu se tak připojí do uměleckého týmu hudebníků a módních představitelů, do kterého už patří rapper Future, tanečnice a zpěvačka Teyana Taylor či hiphopové duo Rae Sremmurd.

Čeští fanoušci si mohli jeho vystoupení užít v červnu na pražském Aerodrome Festivalu, kde patřil k největším hvězdám. Na podzim se do Prahy vrátí. Vystupovat bude 16. října ve Fóru Karlín.

Machine Gun Kelly je oceňovaný hudebník, producent a herec, který si v minulém roce zahrál ve třech celovečerních filmech. Známý je mimo jiné pro svůj rebelský přístup ke kultuře. Právě teď MGK připravuje turné po Evropě a Spojených státech k vydání své třetí studiové desky, ve které se více než kdy dřív zaměřil na své nitro.

„Vážíme si toho, že se Machine Gun Kelly stal pro tento rok členem Reebok rodiny,“ řekl Damion Presson, ředitel oddělení Global Entertainment Marketing. „Šíří kolem sebe úžasnou energii, která ho spojuje s naší značkou. Ta energie prochází vším, čeho se dotkne, což jeho fanoušci dobře vědí.“

Americký hudebník se zároveň stává tváří nové kampaně zaměřené na sneakers Club C. Ty byly v roce 1985 navrženy jako obuv na tenisové kurty. Díky své siluetě se ale jejich skutečným domovem stala ulice a nyní patří k ikonickým sneakers Reeboku. Machine Gun Kelly je bude obouvat během svého turné po Evropě a USA.

MGK k novému partnerství říká: „Tohle bude to nejlepší léto! A to nejen díky mému novému albu a turné, ale také díky partnerství s Reebokem Classic. Je úžasné získat podporu od značky, která sdílí vaši tvůrčí vizi. Už teď jsem nadšený z toho, co naše spolupráce přinese.“

Michal Včeliš

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..