Kdo bude Miss taneční 2017?

Nejnovější informace přímo od pramene, tedy od hlavního organizátora celé soutěže Martina Bárányho z Taneční školy Dynamic. Jak probíhalo fotografování? Jak bude probíhat after party? Neváhejte a čtěte!

Již je skoro na spadnutí sobotní finále druhého ročníku dívek z tanečních kurzů a škol ve věku 16 – 18 let Miss taneční. Vše se rozhodne v sále laserových her brněnského Boby centra již o tomto víkendu.

 

Hlavní organizátor Martin Bárány z Taneční školy Dynamic nám prozradil něco čerstvě z posledních příprav: Focení dívek před soutěží probíhalo ve čtvrtek druhého února od půl třetí odpoledne do sedmé hodiny večerní v ,Ateliéru v Brně´. Účastnily se všechny finalistky kromě jedné, které bylo bohužel velmi nevolno a řady finálových účastnic tak doplnila jedna náhradnice. Vytvářely se portréty, celé postavy v tričkách Miss Taneční od Nositbrno.cz a v sukýnkách  od POSHme.cz Dále se finalistky Miss fotografovaly v plavkách. Během focení proběhla i zkouška spodního prádla Werso od Simi Secret, které budou soutěžící na finálovém večeru prezentovat. Finalistky fotil náš dvorní fotograf Karel Prais (KP Foto), zvaný důvěrně Karlos, patří mu za to veliký dík! Nyní finišujeme – dáváme dohromady podklady pro moderátory, informace diskžokejům, kotrolujeme vlastní uspořádání sálů a připravujeme ceny pro vítězky. Ceny i letos budou velice zajímavé. Získali jsme i nového partnera – svatební centrum Caxa – dívky budou při závěrečném defilé prezentovat právě jejich šaty. V neposlední řade, bychom Vás rá ;di po zvali na Dynamic dance after party, o kterou se postará oblíbený Brněnský DJ Slepi, který Vám naservíruje to nejlepší ze současné taneční muziky až do ranních hodin. Afterparty proběhne v LaGrottě v čase od 22.45 – 03.00.“

Děkujeme i za čtenáře za aktuální informace. A můžeme slíbit, že Taneční magazín, jako jeden z mediálních partnerů soutěže, bude v sobotu při tom!

 

Michal Stein

FOTO: TŠ Dynamic a  DJ SLEPI

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..