Herci Mladoboleslavského divadla nás celou dobu vodili za nos!

Výkony herců ostře kontrastují s jejich vlastním ohodnocením sebe samých! Kdo zmeškal závěr Roztančeného divadla v Mladé Boleslavi, přišel o jeden z nejlepších tanečních zážitků této sezóny! Královnou Roztančeného divadla se stala herečka Nina Horáková

 

 

dsc_0482 dsc_0484 dsc_0485 dsc_0491

Tanečníci, jejichž přípravu na závěrečnou show, která proběhla  4. prosince v Mladoboleslavkém divadle, jste mohli sledovat v Tanečním magazínu, nás celou dobu vodili za nos. Podceňovali se, říkali, že tančit neumí, prý budou rádi, když vůbec odtančí celou skladbu, bude to prý div, když nespadnou. Ale – jaké bylo překvapení! Během závěru soutěže, kde se sešla doslova hvězdná porota, diváky téměř šokovali. Předvedli perfektní taneční výkony, spojené s herectvím, výrazem a radostí. Kdo neviděl finále Roztančeného divadla, přišel o jeden z nejlepš ích tanečních zážitků tohoto roku.

V tento finálový  večer   tu byly k vidění  zapůjčené šaty ze Stardance, ale nejen to, dokonce i jeden z porotců byl zapůjčený ze Stardance – Michal Padevět. Kromě toho, v porotě se objevila také Jolana Voldánová, která se  účastnila Stardance v jednom  z minulých ročníků.  

dsc_0504

Při vstupu do divadla nás svým tanečním uměním okamžitě uchvátili  Jiří Kejzar a Barbora Košková, jeden z předních tanečních párů ČR.

dsc_0473 dsc_0476

Večer se skládal se 3 částí:  nejdříve tu byly standardní tance, poté latina a nakonec vyhlášení vítězů. Mezi tím diváci ještě zhlédli další části programu, tedy břišní tanec s vějíři a drum solo v podání Adély Novotné, mistrovské pole dance předvedly Petra Kijonková a Nikol Heyrovská, nechyběla ani pěvecká vystoupení, např. Adam Koubek a scéna z nového představení z kabaretu MD.

 

Kdože  soutěžil?

Martin Hrubý – ča-ča

Nina Horáková – samba

Hana Marie Maroušková – tango

Libor Stach – waltz

Lucie Matoušková – quick step

Veronika Khek Kubařová – rumba

Aleš Petráš – jive

Radim Madeja – slow fox

 

V porotě zasedli: Jolana Voldánová (soutěžící ve Stardance v jednom z minulých  ročníků)

                              Michal Padevět (Finalista Stardance 2016)

                              Daniel Marek

                              Vendula Křížová

                              Ota Jirák

                              Valerie Zawadská

                              František  Skřípek

 

Skvělí profi tanečníci Tereza Řípová a Martin Šimek zatančili se 4 herci a 4 herečkami své choreografie.

Tereza a Martin spolu během své soutěžní dráhy nikdy netančili, dokonce proti sobě i soupeřili a částečně jim tato vlastnost možná zůstala. I tentokrát se utkali tak trochu vlastně mezi sebou.  O to těžší byl úděl poroty i diváků, kteří měli rozhodnout, která skladba vyhrává. Těžko soudit!

dsc_0494 dsc_0498 dsc_0503

Některé tance měly i vtipnou sexy zápletku, porota hodnotila výkony slovy: „Bylo to divoké!“

Dlužno ovšem dodat, že oproti soutěžícím ve Stardance měli tanečníci z MD výhodu, že tančili na domácí půdě. Prkna divadla v  MB přece jen důvěrně znají a nervozita,  která  je patrná u tanečníků ve Stardance, tu nepanovala. Někteří z herců navštívili 20 tréninků, někteří jen 7 tréninků, celkem všichni  trénovali 10 týdnů.

dsc_0534 dsc_0606 dsc_0607 dsc_0611 dsc_0613 dsc_0617 dsc_0622

V druhé části večera, tedy té divočejší, jsme slyšeli takovéto hodnocení poroty:

Martin Hrubý, ča-ča,   měl obrovský ohlas, zde se naplno projevil sex-appeal Terezy Řípové. Po tanci Martin sice řekl, že už by nikdy víc tančit nešel, ale až se výdýchal, konstatoval, že určitě  ano. Valerie  Zawadská k Martinu Hrubému:  „Nejkrásnější je taneční  předehra, ale  z Vás jde taková radost, (Tereza Řípová byla velice sexy),  že předehru už nepotřebujete. Tak pevný zadek jsme tu ještě neviděli.  A Martin Hrubý si vysloužil přezdívku kolumbijský narko-baron!

Valerie zvedá hodnocení  10 a 5, tedy dává 105 bodů!!!!!! To tu ještě nebylo! Pak jim konkurujte!

dsc_0598

Veronika Khek Kubařová, rumba – okouzlila i Michala Padevěta. Michal dokonce zatoužil zatančit si s Veronikou ve Stardance. I Ota Jirák by rád tančil s Veronikou, ale  má obavy, že by ji tím nepotěšil.

A samba Niny Horákové byla jedním z vrcholů večera, řekla  Jolana Voldánová.  Nina také dostala samé desítky, samozřejmě.

Výkon Aleše Petráše hodnotila porota slovy: „Velká legrace i zábava, krásně zatančeno“

Aleš skepticky: „Taky jsem se nasmál!“  a postěžoval si na své  rozbité zapínání košile….

dsc_0505

A je tu hodnocení:

Cena poroty: Nina Horáková (samba)

Cena divácká: Aleš Petráš (jive)

Nejlepší tip diváků: Libor Stach (waltz)

Královnou roztančeného divadla se stává:  Nina Horáková

Laťka je  hodně vysoko. Uvidíme, co přinese příští rok.  Držíme palce a těšíme se

 

 

 

Foto:  Eva Smolíková

Taneční magazín

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..