Dance Life Expo nabídne workshopy pro tanečníky a zábavu pro veřejnost

80 workshopů různých tanečních stylů s českými i zahraničními hvězdami nabídne od 4. do 6. listopadu letošní Dance Life Expo!

 

 

80 workshopů různých tanečních stylů s českými i zahraničními hvězdami nabídne od 4. do 6. listopadu letošní Dance Life Expo. Workshopy  si užijí jak tanečníci, tak ti, kteří si teprve chtějí vyzkoušet základní kroky.

Na výstavišti se navíc odehraje několik tanečních soutěží, které budou zajímavou podívanou nejen pro profesionální tanečníky, ale i veřejnost. Například v sobotu večer se utkají nejlepší pole danceři na X-POLE Pole Battle Championship.

dsc_0184

Hlavním lákadlem je pak soutěž IDF European Championship, na které uvidíte tanečníky z mnoha zemí. Těšit se můžete třeba na 120 tanečníků z Maďarska. Ti se utkají hned v několika kategoriích. Pro české tanečníky je tato soutěž navíc jedinou šancí, jak se nominovat na mistrovství světa, které se koná příští rok v Maďarsku.

Všichni si pak určitě užijí i sobotní pokus o překonání českého tanečního rekordu s Jakubem Kohákem, Lukášem Pavláskem a Ondřejem Sokolem. Ti už pilně trénují kroky do rytmu písně Smooth Criminal od Michaela Jacksona. Hned po něm následuje stepařský flash mob.

dsc_0188

Zábava nekončí ani večer. V pátek a sobotu následuje taneční párty PRIGL HALL. Roztančí vás třeba belgický DJ Marco Bailey nebo Jaggs z Nizozemí.

Všichni tanečníci i fanoušci tance se tak na začátku listopadu rozhodně nudit nebudou. Pokud chcete  více informací, sledujte web www.dancelifeexpo.cz

sportlife_banner_367x186px

Taneční magazín

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..