TanceR Cup 2016

DDM Astra Zlín pořádá již po osmé oblíbenou taneční soutěž, která do Zlína pravidelně láká stovky tanečníků z celé České i Slovenské republiky

 

 

 

Oblíbená taneční soutěž TanceR Cup, která do Zlína pravidelně láká stovky tanečníků z celé České i Slovenské republiky, se letos uskuteční už po osmé a jako obvykle pod taktovkou DDM Astra Zlín.

Tanečnímu klání se sportovní hala Euronics otevře 26. března 2016 v době od 9 do 18 hodin. Diváci se mohou těšit na rytmická a dynamická vystoupení, choreografie vážné i zábavné nebo představení od srdce. Rozhodně se bude na co dívat.

TanceR_2015_2Tanečníci se utkají ve čtyřech věkových kategoriích a těchto tanečních disciplínách: disco dance, street dance, show dance art, street dance show, orientální tance a bollywood, zumbování a hromadná s vedoucím. Poslední kategorie je letošní novinkou a organizátoři doufají, že i příjemným zpestřením jak pro soutěžící, tak i pro diváky. Jedná se totiž o kategorii, která předpokládá choreografii složenou z více týmů z jedné organizace s věkovým rozpětím tanečníků alespoň 5 let a vlastní účastní vedoucích na vystoupení.

TanceR_2015_35

Letošní ročník čekají také změny v podobě nového grafického designu soutěže, foto koutek vylepšený o bezva vychytávky nebo … ale víte co? To se nechte překvapit!

Na všechny už se moc těší pracovníci DDM Astra i bílý králík – maskot soutěže.

TanceR_2015_11

www.tancercup.webnode.cz

www.ddmastra.cz

www.facebook.com/tancercup

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..