ROXY slaví narozeniny – již příští týden

Co bude v rámci narozenin ROXY/NoD pro fanoušky zdarma?

 

 

 

 Klub ROXY slaví dvacáté třetí narozeniny, nicméně dárky dostávají fanoušci. Velká část narozeninového programu BE23 bude tento rok zdarma jak v ROXY, tak v NoD. Těšte se na koncerty,  divadlo, audiovizuální performance a výstavy. „Všichni jsou zváni do budovy na Dlouhé 33. ROXY platí!“ Vzkazuje manažer klubu Jaroslav Stanko.

Vybrali jsme pro vás to nej z celého týdne:

Pondělí 19. října


Hned první den se v klubu ROXY v rámci zahájení představí novozélandský glitch-hopový objev Opiuo. Pokud vás baví hudba The Glitchmob tak vám tohle určitě nesmí uniknout. V divadle NoD otevře festival interaktivní pohybová performance v koprodukci s audiovizuálním studiem Lunchmeat. Uchvátí vás projekcí generativní grafiky italského audiovizuálního studia – „Ljós“.

V pondělí se obdivovatelům umění představí čtyři vernisáže: odhalení nového objektu nad křižovatkou Dlouhá/Rybná, výstava Exakta, Celkový rozhled a nové ROXY Visuals.

Středa 21. října


Čekejte obrovskou nálož aktuální české hudby. Soundz Czech propojí prostory ROXY/NoD a na pěti pódiích se během večera vystřídá devět českých kapel v čele s Vladimírem 518, který vystoupí jeho IDIOT live band, Vložte Kočku a Manon Meurt. Budova bude tepat v jednom rytmu.

Sobota 24. října

Sobota potěší milovníky nových médií. FATAMONTÁŽ v NoDu bude montovat a demontovat zvuk, pohyb lidského těla, světlo a prostor. Představí se špičky současného českého tanečního a výtvarného světa se čtyřmi site-specific projekty, které spojuje téma geometrie.

Minimalistický 3D teaser BE23: http://bit.ly/BE23_3D_Teaser

Celý program narozenin: http://www.roxy.cz/be23-po-dnech

www.roxy.cz

profil_roxy_www.klapper.cz

Foto: archiv ROXY

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..