Zažeňte podzimní chmury

Lena Yellow pokřtí v NoDu album Positivity

 

 

V pátek 28. listopadu rozjiskří prostory sálu NoD zpěvačka Lenka Jankovská, známá pod pseudonymem Lena Yellow. Členka známé vokální skupiny Yellow Sisters a polovina dvojice Mateřská.com zde slavnostně pokřtí nové sólové album Positivity.

Deska Positivity obsahuje převážně autorské skladby a je přímo nabitá pozitivní energií. Z hudby sálá inspirace afro-americkým soulem, popem a jazzem. Na tvorbě alba se spolupodílel skladatel a pianista Tomáš Sýkora, který některé písně zaranžoval pro dechovou sekci a smyčcový kvartet.

Velkou radost mi udělali černošští zpěváci z Berklee College of Music, kteří nám nahráli vokály a dodali tak desce soulový nádech. Byli jsme s nimi při nahrávání ve spojení online. Splnila jsem si tak svůj sen,“ dodává Lena Yellow další hosty, které je možné na albu slyšet. Kromě nich byli ke spolupráci přizváni například Adam Koller (bicí, perkuse), Tomáš Fuchs (kytara) či Miloš Klápště (baskytara, kontrabas).

Kmotry alba budou Bára Vaculíková a Martin Růža. O afterpárty se postará Admirál Kolíbal se svým retro setem.

28. listopadu zaplní NoD soulové, popové a jazzové tóny, výborní hudebníci a zahraniční hosté. To vše slibuje skvělý hudební zážitek. Nenechte si ho ujít!

Vstupenky v ceně 180 Kč je možné zakoupit či zamluvit online na webu goout.cz či každý všední den od 16:00 do 20:00 v Experimentálním prostoru NoD, Dlouhá 33, Praha 1.

Lena Yellow, Positivity teaser: http://youtu.be/VHOVNZ7KaAE
Lena Yellow, Fever: http://youtu.be/f5BHR14nvq0

Facebook Lena Yellow: https://www.facebook.com/pages/Lena-Yellow/539708212794723?fref=photo

Vstupenky: https://goout.cz/cs/listky/lena-yellow/bgb/

54634823580aa

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..