Ples profesního magazínu Best of 2014

První ples magazínu Best of

 

 

 

Plesovou sezónu zahájil mimo jiné také Profesní magazín Best of. Ten byl po šesti uskutečněných profesních setkáních pořadatelem svého prvního plesu a nutno podotknout, že se vskutku povedl. Konal se dne 21. Ledna 2014 v krásných prostorách Autoklubu ČR, který zářil přátelsky milou atmosférou. Jeho prvnímu ročníku přijel požehnat Otec René, jak farníci pana faráře Strouhala v Moutnicích u Brna důvěrně oslovují. Hosté mohli shlédnout ukázku z baletního představení Louskáček, který se čtrnácti dětmi nazkoušela sólistka ND Adéla Pollertová. První reprezentační Ples profesního magazínu se nesl, jak jinak, než v duchu profesním a to doslova podle písničky Jana Wericha Ten umí to a ten zas tohle, kterou zazpívali umělci z muzikálu Kapka medu pro Verunku: Petr Kutheil, Genny Ciatti, Petr Urbánek a Barbora Rajnišová.

První tanec patřil mistru baletu Vlastimilu Harapesovi a výkonné ředitelce pro Unicef Pavle Gombě. Doprovodila je kapela Night and Day a zpěvačka Gabriela Dixon Kočí.

V jednom ze salonků mohli hosté zhlédnout fotografickou výstavu „Japonsko“. Představil ji Miloslav Křížek, ředitel divize pro transnasální gastroskopii společnosti Fujifilm. Hosté mohli využít fotografický koutek Lukáše Hanuska walkphoto.cz a nechat se portrétovat, LÁZNĚ JUPITER a.s. prezentovaly metody řešení lymfatických obtíží a další nabídku svých služeb. METTINUM s.r.o. a možnosti archivace DNA byly tématem, se kterým na profesní ples zavítal MUDr. Pavel Kukla a hosté mohli vidět i některé archivační moduly v podobě šperku. Ani ženy nezůstaly stranou a to především ty podnikavé, členky projektu ŽENY s.r.o., v čele s Evou Vaškovou Čejkovou a patronkami Eliškou Haškovou Coolidge a Helenou Leisztner. Akademie managementu a komunikace (AMAK), která se stala dalším z hlavních partnerů plesu, sídlí v pražském Karlíně. AMAK realizuje studijní programy zahraniční školy (Meziregionální akademie řízení personálu z Kyjeva – MAŘP), která je u nás zastoupena svou pobočkou Otevřená evropská akademie ekonomiky a politiky, s.r.o.

Občerstvení pro hosty zajistila cateringová společnost Ganimed, pekárna Kompek, Sisel Kaffé a vinařství Lednice. O květinovou výzdobu se staralo květinové studio PAPAVERA. Nechyběla ani móda, kterou prezentovala módní návrhářka Gábina Páralová, která byla také autorkou šatů pořadatelky plesu Michaely Lejskové.

V rámci Plesu profesního magazínu Best of byli podpořeny neziskové organizace Unicef a o. s. Sluneční paprsek MUDr. Pavla Bočka. Programem plesu provedla moderátorka Českého rozhlasu Brno Marcela Vandrová. Slavnostní příležitost tohoto charakteru byla výzvou nejen pro provětrání velké večerní, ale posílení faktu, jak důležitá jsou neformální setkání. Zvláště, když se sejde tak velké množství lidí z tak rozličných profesních odvětví.

IMG_1909

 

DSC_1032

 

9P3H5281

 

9P3H5324

 

_DSC0068

 

_DSC0084

 

9P3H4927

 

DSC_1597

IMG_1351

_DSC0181

 

IMG_1978

 

Taneční magazín

Jeden komentář u “Ples profesního magazínu Best of 2014”

  1. Write more, thats all I have to say. Literally, it seems as though you relied on the video to make your point. You obviously know what youre talking about, why throw away your intelligence on just posting videos to your site when you could be giving us something enlightening to read? gcgeegceddef

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..