Přivítejte jaro krásné a vyrovnané! Pomůže Vám k tomu flamenco!

Od března začínají v pražské akademii Flamenkeria nové kurzy flamenca jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Nebojte se tento krásný a ryze ženský tanec přijít vyzkoušet.

 

 

 

Flamenco může tančit opravdu každý. Věk, váha, výška, zkušenosti… nic z toho nehraje roli. Ani talent nebo hudební sluch nejsou tak důležité, jako chuť to prostě zkusit a radost, když to jde a když vás to baví. Flamenco má také vskutku terapeutické účinky. Za několik měsíců navštěvování kurzů vás čeká výrazná proměna: budete mít královský postoj, získáte sebevědomí a schopnost vyjadřovat emoce pohybem těla.

flamenco2

Flamenco podobně jako tango, orientální a karibské tance patří mezi tance „osobního“ charakteru. Skrze něj vypovídáme o sobě, sdílíme, poznáváme a rozvíjíme sami sebe. Všechny emoce je možné vyjádřit tancem. Flamenco vám dá především prostor a nástroje k sebevyjádření. Nám středoevropanům otevírá dveře k větší svobodě, otevřenosti, vzájemnosti, lehkosti, učí nás pravdivě sdílet naše emoce. Podporuje zdravou ženskost a sebejistotu.

flamenco4

Všichni fanoušci tohoto tance se shodnou, že tančení flamenka je dokonalý způsob, jak poznat sám sebe a překonat vnitřní problémy. Flamenco je především sólový tanec, i když se často tančí ve dvou nebo ve skupině. Ale každopádně je to tanec sebevyjádření, kdy můžete projevit svou osobnost.

 flamenco

Akademie flamenka Flamenkería je taneční školou, kde flamenco celoročně vyučují zkušení lektoři ze Španělska. Přinášejí na hodiny nejen profesionalitu, ale i autentický temperament a náladu flamenka. Součástí výuky zde nejsou jen tréninky a dřina, ale i flamenkové fiesty. Výuka probíhá v  příjemném prostředí, kde můžete využít dětský koutek, wifi, posezení na recepci. Bonusem je velmi flexibilní system nahrazování zameškaných hodin.

 flamenco3

Kontakt:

Elena Gordon

Mobil: +420 773 188 164
Telefon: 233 359 142 (po-čt po 17.00)
E-mail: info@flamenkeria.cz

Adresa: Veletržní 61, Praha 7, Letná

 

www.flamenkeria.cz

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.