„Sexy tanec je rutina“

Sedmileté dívky tančí na singl Beyonce „Svobodné dámy“ v provokativním oblečení. Mohly by vyhrát taneční soutěž, ale ztrácí svou dětskou nevinnost, říkají odborníci.

Provokativní „malý velký  holky“  „Sexy tanec je rutina!“

Sedmileté dívky tančí na singl Beyonce „Svobodné dámy“  v provokativním oblečení. Mohly by vyhrát  taneční soutěž, ale ztrácí svou dětskou  nevinnost, říkají odborníci.

Vytančili svá srdce, aby vyhráli národní soutěž.  Ale pět spoře oblečených dívenek se nemělo objevit jako sexy dámy beroucí dech divákům  na Taneční soutěži World of Dance, ale jako příklad toho, jak mohou rodiče nevědomky podporovat nevhodné chování a možná – příliš krátké dětství. Na YouTube se toto vystoupení   objevuje všude. Ale odborníci na dětský vývoj si myslí, že vystoupení těchto dívek mohlo být více provokativní než vhodné.

Dr. Anderson Cooper pokládá toto sexy číslo za číslo „divoce nevhodné.“ Kostýmy a taneční pohyby jsou sexuálně provokativní. Všichni pedofilové mohou sledovat tyto holčičky, je to jako nabízet je. Také se divil, jak rodiče dívek  mohli dovolit svým dcerám účastnit se takového sexy čísla pro dospělé tanečnice.

Proč mají malé děti na sobě méně oblečení než má Beyonce ve svém videoklipu? Profesorka  psychologie Tracy Denis na Hunter College říká, že je mnohem běžnější pro dnešní děti, aby se z nich dělali sexuální symboly než pro děti předchozích generací. Je to součást trendu zacházet s dětmi jako s malými dospělými, nedat jim čas na zkoumání a hraní. Je tu mnohem více očekávání od dnešních dětí.

Jedno z nebezpečí  pro tyto malé děti, které  se učí a vykonávají sugestivní taneční pohyby k velkému obdivu je to, že budou méně připraveni odrazit sexuální návrhy později, protože vidí tyto pohyby jako normální.

Pokud pedofil přistoupí k dítěti  a řekne: „Můžeš  zatančit  pro mě? A  můžeš  se “otírat“ o mě?,  dítě je méně schopno rozlišit, že je to špatně,“ říká Tracy Dennis.

„Děti tak malé, jako sedmileté, rozumí víc než si dospělí myslí, těmto provokativním pohybům, kterým jsou učeny,“  říká dětský psycholog Kimberly Williams. Malé  dívky od věku sedmi let vědí, že pokud si oblečou  provokativní  oblečení a třesou  svými  boky,  znamená to, že jsou  sexy a roztomilé a žádané,“ říká. „Uvědomují si, že lidé je budou milovat a dostanou vyznamenání za to, co považují za běžnou rutinu.

Ale dlouhodobé  poselství, které je vysíláno k  malým dětem je to, že způsob, jak vyhrát, je provést sexy taneční rutinu. A poučení pro rodiče?  „Rodiče musí být mnohem opatrnější při  zapojení svých dětí  do takového tance,“ říká Williams. „Je snadné uvíznout v této pasti.    Rodiče pak  mohou mít obavy, jak  své dítě vytáhnout ven po tomto faktu.  Nechtějí, aby  z toho byl  problém. Ale rodiče si neuvědomují celý rozsah problémů,   které mohou vytvořit tím, že nechávají  své  děti  účastnit se těchto soutěží. “

 

Taneční magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..