Vtančili do manželství

Los Angeles – pár v americkém státě Minnesota se na svatebním obřadu v kostele doslova protancoval spolu s družičkami a družby od dveří až k oddávající.

Tancem do manželství

 

Los Angeles- pár v americkém státě Minnesota se na svatebním obřadu v kostele doslova protancoval spolu s družičkami a družby od dveří až k oddávající.

 

Snoubenci Kevin Heinz a Jillian Petersonová, jejich sedm družiček oděných ve stejných oranžových šatech, pět družbů a čtyři strýci tančili v kostele v uličce mezi užaslými svatebčany za zvuků písně Chrise Browna Forever. Teprve po této taneční produkci si 20. června Kevin a Jillian řekli své ano.

 

Petersonová pak v pořadu televize NBC Today řekla, že vyrůstala na tanci a miluje tanec jako výrazový prostředek. Ujistila, že neměla nejmenší problém přesvědčit svého snoubence Heinze, aby s ní do toho na jejich svatbě šel.

Video ze svatby umístili na YouTube, aby je mohli vidět jejich příbuzní. Nečekali však, že vzbudí tak obrovský zájem. Do dnešního dne se na něj podívaly přes čtyři miliony zvědavců.

ČTK

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..