Dáma roku 2023

Finalistky podpořil Marek Černoch i Marie Pojkarová

Tisková beseda k soutěži Dáma roku 2023, jejíž finále se uskuteční v pondělí 18. prosince v Divadle Bez hranic, se odehrávala ve velmi příjemné atmosféře. Mimo jiné i proto, že soutěžící pocházející ze všech možných koutů České a Slovenské republiky přišel podpořit zpěvák – a také profesionální pilot – Marek Černoch. Dorazil doslova na poslední chvíli, poněvadž ho značně zdržela dopravní zácpa na dálnici D1.

Do kavárny YoCafe u Divadla na Vinohradech tím pádem nakráčel až minutu před začátkem programu. Dámy ho nadšeně odměnily obrovským potleskem. Slovně ho pochválil moderátor Richard Sacher. Zdůraznil, že dodržování slibů není v posledních letech příliš v módě a že si hluboce váží každého, kdo tak dosud činí.

Marek Černoch v průběhu odpoledne prohlásil, že je soutěžím typu Dáma roku příznivě nakloněn a že vybrat vítězku letošního ročníku nebude pro porotu snadným úkolem. Při té příležitosti prozradil, že jeho skupina Angels bude v příštím roce dělat předkapelu na koncertě legendárních Smokie.

Další osobností, jež se dostavila do YoCafé, byla zpěvačka Marie Pojkarová. Všichni přítomní si rázem připomněli její největší hit Pejskové se koušou. „Obdivuji soutěžící, že se do soutěže přihlásily, já bych neměla odvahu. Je to i tím, že se nepovažuji za prototyp dámy. Jsem spíše nenapravitelná srandistka,“ zasmála se spontánní umělkyně, která v minulých dnech oslavila neuvěřitelné 68. narozeniny! Nadšeně jí gratulovala i kolegyně Kateřina Kovářová, která rovněž neodmítla účast na tiskové besedě.

„Dáma roku je československá soutěž zaměřená na aktivní ženy ve věku od padesáti let. Chcete zažít dobrodružství plné úžasných zážitků, načerpat pozitivní energii, objevit v sobě symbol ženské krásy a využívat ho ve svém životě i po skončení slavnostního finále? V tom případě se neváhejte přihlásit do dalších ročníků,“ vzkazuje našim čtenářkám Lucy Junk z agentury StockholmDream Production. Ta soutěž pořádá ve spolupráci se spolkem Galerie Silných Srdcí. Výtěžek z celého projektu jako tradičně poputuje na dobročinné účely. A mimochodem – všechny finalistky absolvovaly díky společnosti StockholmDream Travel soustředění v chorvatské Trpanji či Drveniku!

Foto: Michal Touš

Taneční  magazín

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..