MARKA RYBIN v sobotu vystoupí na Rozkoši

Oldschool, akustický koncert i nejnovější hudební výběr

 Pláž Objevte Více Muziky u vodní nádrže Rozkoš navštíví tuto sobotu 25. 7. zpěvačka Marka Rybin.  Pro fanoušky si připravila unikátní akustický koncert společně se svou skupinou Gaia Mesiah

Marka Rybin k sobotnímu koncertu dodává: „Připravili jsme si speciální program, vytvořili jsme hudební mix toho, co rádi posloucháme na cestách, začátek tedy bude pořádně oldschool. Pokračovat budeme akustickým koncertem a zakončení provedeme nejaktuálnějším hudebním výběrem. Na tento mejdánek jen tak nezapomenete.

Marka Rybin vystoupí v rámci akce Ahoj na Rozkoši 2020, která bude trvat až do konce července. Prázdniny u vodní nádrže budou nabité nejen hudbou, ale také filmy a vodními sporty všeho druhu.

Středy a čtvrtky jsou vyhrazené pro letní kino, které bude promítat jak české klasiky, jako Samotáři nebo Rozmarné léto, tak dokumentární snímky z Mezinárodního filmového festivalu Voda, moře, oceány.

Každý pátek se rozjede plážová párty s nejlepšími českými DJs.

Soboty se ponesou ve znamení mejdanů, na kterých budou vystupovat přední umělci lokální scény se svými přáteli hudebníky a vytvoří tak pohodovou párty náladu.

 Pláž je umístěná v SK Vodní Sporty Rozkoš ve Velké Jesenici.

Pro aktuální program sledujte: https://bit.ly/AhojNaRozkoši

Pavlína Procházková

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..