Dnes „Liška Bystrouška“!

Další z přepestré nabídky divadelních inscenací, putujících až k vám domů. Tentokrát z Moravy, ze Slováckého divadla v Uherském Hradišti.

Milí diváci, nejen z Moravy,

vážení čtenáři TANEČNÍHO MAGAZÍNU,

už více než měsíc jsme vy i my bez toho, co milujeme a umíme nejlíp, bez divadla. A jelikož situace ohledně otevření se hned tak nezmění, rozhodli jsme se, že vám odemkneme náš archiv a pustíme vám jeden z našich klenotů – záznam inscenace „Liška Bystrouška“. Sledujte dnes v 20.00 náš facebook, kde bude možné představení shlédnout (jde to i v případě, že vlastní FB profil nemáte, stačí zkopírovat tento odkaz do vašeho prohlížeče: https://www.facebook.com/slovackedivadlo/). Alespoň na chvíli se tak sobě opět přiblížíme! A pokud vše půjde dobře, můžete se těšit na pravidelnou středeční dávku Slováckého divadla i v dalších týdnech.

Mnoho z vás se také ptá, jak je to se vstupenkami na představení, která nemohla v důsledku mimořádných opatření proběhnout. Pro všechna představení budeme hledat nové termíny, které budou jasné, jakmile budeme s jistotou vědět, že vám můžeme otevřít naše brány. A tedy vstupenky i nadále zůstávají v platnosti. Peníze v současné chvíli vracíme pouze za akci Ples Slováckého divadla a Ray Service, u kterého víme, že bohužel náhradní termín nenajdeme. Více informací získáte na našem e-mailu: pokladna@slovackedivadlo.cz či predplatne@slovackedivadlo.cz nebo na našich telefonních linkách: 739 061 747, 739 351 834 (ve všední dny 8.00 – 15.00). Děkujeme za pochopení.


Za Slovácké divadlo s přáním pevného zdraví


Jitka Honsová

pro TANEČNÍ MAGAZÍN

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..